Registrácia
Menu
Úvod Blog Informácie Ako ohodnotiť zakúpený tovar

Ako ohodnotiť zakúpený tovar

2. 9. 2020

Radi by ste ohodnotili zakúpený produkt a odovzdali cenné skúsenosti ďalším návštevníkom? Zaujíma vás, ako fungujú zákaznícke recenzie erotických pomôcok na našom e-shope?

Ako ohodnotiť zakúpený tovar

Pomerne dlho sme premýšľali, ako nastaviť systém zákazníckeho hodnotenia produktov tak, aby bol predovšetkým čo najviac prínosný pre vás, pre našich návštevníkov a zákazníkov. Recenzie by mali byť čo možno najviac objektívne a prínosné, aby vám naozaj pomohli pri výbere toho správneho produktu. Preto sme sa rozhodli neísť cestou „kupovania“ zákazníckych recenzií. Nechceme vás zahŕňať tisíckami nič nehovoriacich hodnotení napísaných len s vidinou pripísaného kreditu alebo zľavy.

Recenzie môžu písať len registrovaní zákazníci a hodnotiť môžu iba produkty, ktoré si u nás naozaj zakúpili. Hodnotenie je možné odoslať po prihlásení k zákazníckemu účtu v sekcii Produkty na ohodnotenie. Tu sa všetky zakúpené produkty zobrazia až 3 dni po vybavení objednávky, aby sme mali istotu, že každý mal dostatok času sa s produktom dôkladne oboznámiť a dostatočne ho vyskúšať.

Základné súhrnné hodnotenie udeľujete počtom hviezdičiek (1–5) a v rámci textového hodnotenia o minimálnej dĺžke 160 znakov je nutné udelenú známku dostatočne zdôvodniť – prečo ste sa rozhodli daný tovar práve takto ohodnotiť. Čo vás konkrétne potešilo, nadchlo alebo naopak naštvalo? Okrem toho môžete k produktu stručne v bodoch uviesť hlavné výhody a nevýhody.

Uvedomujeme si, že svet nie je čiernobiely, všetci nie sme rovnakí. Každému vyhovuje niečo trochu iné, alebo kladie pri výbere erotickej pomôcky dôraz na iné vlastnosti. Všetky zákaznícke recenzie sú pre nás veľmi cennou spätnou väzbou, vďaka ktorej môžeme neustále zlepšovať ponuku, reagovať na vaše skúsenosti s konkrétnymi produktmi, a naši zákazníci sa vďaka vašim recenziám môžu lepšie rozhodovať, ktorý produkt je práve pre nich ten pravý.