Registrácia
Menu
Úvod Reklamácia a vrátenie tovaru

Ako reklamovať alebo vrátiť tovar

Nefunguje niečo, tak ako má? Zavolajte nám, alebo napíšte.

Na našom e-shope nájdete iba tovar od overených výrobcov. Neponúkame nič, čomu by sme sami neverili. Aj napriek tomu sa však môže stať, že niektorý kúsok vám začne robiť vrásky na čele. Čo teraz?

Zo skúsenosti vieme, že niekedy stačí malá rada, aby produkt opäť fungoval bez problémov. Tak isto nie vo všetkých prípadoch je potrebné posielať kazový produkt naspäť. Z týchto dôvodov odporúčame pred odoslaním tovaru na reklamáciu nás najskôr kontaktovať, aby sme sa dohodli na postupe vedúcom k rýchlemu a jednoduchému vybaveniu reklamácie.

Chcete tovar reklamovať?

Vyplňte prosím jednoduchý reklamačný online formulár. Spätne sa vám ozveme a dohodneme sa na vhodnom postupe. Ak bude potrebné poslať tovar na reklamáciu, poskytneme vám spätný prepravný štítok – nemusíte platiť poštovné.

Produkt na reklamáciu zašlite so všetkým dodávaným príslušenstvom (nabíjací kábel, napájací adaptér a pod.), ak je možné, tak aj v originálnom obale.

Aj keď máme na vybavenie reklamácie zo zákona 30 dní od doručenia, vieme, ako takéto čakanie môže byť nepríjemné. Preto reklamácie spravidla vybavujeme oveľa skôr!

Reklamovať tovar (uplatniť záruku)

Chcete vrátiť alebo vymeniť tovar v 14dennej lehote od prevzatia?

Radi vám vyhovieme, ale má to svoje pravidlá, ktorých sa striktne držíme. Erotické pomôcky sú produkty intímnej povahy a pri ich predaji a prípadnom vrátení je nutné dodržiavať prísne hygienické pravidlá.

  • Erotické pomôcky musia byť v originálnom neporušenom obale (vrátane prípadných samolepiacich pečatí) a v rovnakom stave, v akom boli dodané, aby bola 100% zaručená ich nedotknutosť.
  • Bielizeň je možné vrátiť iba nenosenú, neznečistenú, so všetkými originálnymi ceduľkami, visačkami a v originálnom obale.
  • Filmy na DVD je možné vrátiť iba s neporušenou ochrannou fóliou alebo pečatiacou samolepkou.

Ak erotickú hračku vyskúšate alebo použijete, potom ju samozrejme nie je možné vrátiť ani v 14dennej lehote.

Spĺňa váš produkt vyššie uvedené podmienky? Vyplňte prosím jednoduchý online formulár pre vrátenie tovaru. Ozveme sa naspäť a oznámime vám, ako postupovať, aby bolo vrátenie vybavené rýchlo a bez problémov.

Vrátiť tovar (odstúpiť od kúpnej zmluvy)

Bezproblémové reklamácie

Ďalšie informácie

Obchodné podmienky
Reklamačný poriadok
Kontakt a adresa pre vrátenie tovaru