Registrácia
Menu
Úvod Hračky Análne hračky Análne sprchy, klystír Análna sprcha Aneros Prelude Enema Bulb
Novinka

Análna sprcha Aneros Prelude Enema Bulb

silikónová intímna sprcha s jednosmerným ventilom

Kód: 230083

Silikónová análna sprcha s jednosmerným ventilom a pomalým prietokom vody pre rýchlepšie, pohodlnejšie a jednoduchšie čistenie. Odnímateľná trysk a balónik s objemom cca 280 ml. Celková dĺžka 20,8 cm, použiteľná dĺžka 7,5 cm, priemer trysky 1,1 cm. Podrobný popis

Nezabudnite, k produktu budete potrebovať

32,90 €
Dočasne nedostupné
 • Diskrétny
  nákup

 • 10 000+ hračiek
  skladom

 • Doprava zadarmo
  od 59 €

 • Garancia
  spokojnosti

Análna sprcha Aneros Prelude Enema Bulb
Aneros

Análna sprcha Aneros Prelude Enema Bulb

silikónová intímna sprcha s jednosmerným ventilom

32,90 €
Dočasne nedostupné

Popis

Nový prístup k análnemu čisteniu s možnosťou jednorazového alebo viacnásobného výplachu s menším množstvom vody ponúka intímna sprcha Prelude. Je to vďaka jednosmernému ventilu s pomalým prietokom, ktorý zabraňuje naplneniu balónika vzduchom či tekutinou, keď je v konečníku. Čím robí výplach jednoduchším, rýchlejším a pohodlnejším.

Prečo klystír s menším množstvom vody?

Čistenie väčším objemom často vedie k hromadeniu tekutiny v hrubom čreve, čo vyvoláva kŕče a koniec koncov predlžuje proces čistenia niekoľkonásobne. Pomalé zavádzanie tekutiny umožňuje väčšiu kontrolu a predchádza veľkému tlaku a tak kŕčom, ktoré dajú do pohybu črevá. Väčšina ľudí od klystíru očakáva očistu konečníka a nie celého dolného tráviaceho traktu.

Použitie

Spodnú časť trysky namažte malým množstvom lubriktantu a uchopte ju jednou rukou za disk v strede. Do druhej ruky si zoberte naplnený balónik a jemne, no pevne zasuňte trysku do balónika, kým nebudete počuť cvaknutie. Následným miernym pootočením ju utesníte. Balónik má obsah cca 280 ml, čo vystačí na jeden veľký a až štyri malé výplachy. Koncept používania menšieho množstva vody spočíva v lubrikácií prípadného odpadu a jeho ľahkého vylúčenia. Takto sa nevyvolajú mimovoľné kontrakcie konečníka a hrubého čreva. Pre túto techniku začnite približne s 90 ml vody (tretina objemu balónika). Pre správne fungovanie by mala byť tryska zasunutá v konečníku po disk, ktorý slúži aj ako bezpečnostná poistka pred hlbokým zavedením.

Vypláchnite a zopakujte

Prelude kladie väčší odpor a úplne vyprázdnenie balónika trvá 30–40 sekúnd. U klasických análnych spŕch je to jedna až dve sekundy. Toto je normálne pre trysky s pomalým prietokom. Pri malom objeme vody neucítite taký vnútorný tlak, na aký ste zvyknutí pri použití väčšieho množstva vody. Najlepším indikátorom množstva použitej vody je veľkosť stlačenia balónika. Tú môžete určiť hmatom, alebo sprchu vybrať a preskúmať balónik zrakom. Vďaka jednosmernému ventilu môžete aj po vybratí sprchy pokračovať vo výplachu bez toho, aby ste si do tela vháňali vzduch. Poprípade môžete vylúčiť tekutinu z konečníka a pokračovať s ďalším výplachom. Pri opätovnom zavádzaní trysku znova nalubrikujte.

Čistenie sprchy

Na odstránenie trysky použite ukazovák a prostredník, ktoré zasuniete pod disk ako vidličku a trysku odpojíte bez toho, aby ste sa dotýkali povrchov, ktoré boli vo vnútri tela. Na čistenie použite tekuté mydlo a teplú vodu, pričom začnite s vonkajšími povrchmi. Pre vyčistenie vnútra kvapnite do balónika trošku mydla, naplňte do polovice vodou, uzavrite tryskou a silno pretrepete. Stlačením špičky trysky uvoľníte ventil a mydlová voda bude môcť vytiecť von, čím sa zároveň vyčistí vnútro trysky a ventil. Pred uschovaním osušte handričkou a nechajte úplne uschnúť.

Análna sprcha Prelude je vyrobená zo zdravotne bezpečného a pružného silikónu. Používajte ju iba s lubrikačnými gélmi na báze vody. Celková dĺžka 20,8 cm, použiteľná dĺžka 7,5 cm, priemer trysky 1,1 cm.

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ zbierame zákaznícke recenzie, ktoré tu už čoskoro uvidíte…

Parametre

EAN 850040572032
Značka Aneros
Farba červená
Materiál silikón
Odporúčané lubrikanty na vodnej báze
Odvaha užívateľa (1–10) 😈 5
Originálny názov Aneros Prelude Enema Bulb Kit
Rozmer – dĺžka celková (cm) 20.8
Rozmer – dĺžka použiteľná (cm) 7.5
Rozmer – priemer maximálne (cm) 1.1
Hmotnosť (g) 136
Slave4master chat

Produkty poznáme ako vlastné topánky. Radi poradíme

Od pondelka do soboty 9:00–19:00 volajte +421 650 822 265 alebo napíšte na chat.

Otvoriť chat

Podobné produkty