Registrácia
Menu

Andrimax 120 kapsúl

zväčšenie penisu a podpora erekcie

Kód: 180001

Unikátny produkt pre mužov. Andrimax napomáha prekrveniu intímnych partií, zvyšuje sexuálny výkon, energiu a výdrž. Certifikát bezpečnosti Štátneho zdravotného úradu. Balenie obsahuje 120 kapsúl. Denné dávkovanie sú 2 x 2 kapsule. Podrobný popis

51,90 €
Viac než 5 ks skladom
Doručíme pozajtra po celej SR
 • Diskrétny
  nákup

 • 10 000+ hračiek
  skladom

 • Doprava zadarmo
  od 59 €

 • Garancia
  spokojnosti

Andrimax 120 kapsúl
Valavani

Andrimax 120 kapsúl

zväčšenie penisu a podpora erekcie

51,90 €
Viac než 5 ks skladom
Doručíme pozajtra po celej SR

Popis

Andrimax predlžuje sex a zlepšuje erekciu

Andrimax je doplnok stravy vyvinutý špeciálne pre mužov, ktorých zaujíma veľkosť svojho penisu, kvalita erekcie a sexuálny výkon. Extra silné zloženie – v jednej dennej dávke 1704 mg zmesi. Prírodný produkt – základ produktu je tvorený čisto prírodnými bylinnými extraktmi.

Mnoho mužov rieši veľkosť penisu, kvalitu erekcie a sexuálny výkon. Veľkosť penisu je daná predovšetkým množstvom krvy, ktorá je schopná dostať sa do toporivých teliesok. Na kvalitu erekcie a sexuálny výkon má vplyv mnoho psychických i fyzických faktorov. Andrimax obsahuje zložky, ktoré majú kladný vplyv na rad z týchto vecí.

Andrimax obsahuje látky, ktoré majú kladný vplyv na:

 • normálne funkcie pohlavných orgánov – erekciu a hormonálnu aktivitu (Tribulus terrestris)
 • plodnosť, sexualitu, fyzické a psychické zdravie, vitalitu (Maca)
 • normálnu funkciu prostaty (Serenoa repens)
 • mikrocirkuláciu krvného systému, duševnú rovnováhu (Ginkgo biloba)
 • podporu fyzickej aktivity (Muira puama)
 • erekciu, vitalitu, únavu, sexuálne zdravie (Panax Ginseng)
 • normálnu činnosť cievnej sústavy (Vaccinium macrocarpon)
 • normálnu činnosť svalov (L-arginín, Tribulus terrestris)

Silné zloženie 11 zložiek a 1704 mg v jednej dennej dávke

Aby vám produkt priniesol výsledky, ktoré očakávate, musí obsahovať dostatočné množstvo účinných zložiek. Andrimax obsahuje v jednej dávke 1704 mg zmesi, čo je omnoho viac než väčšina konkurenčných produktov. Mnoho produktov obsahuje len veľmi malé množstvo jednotlivých zložiek, čo nemá očakávaný efekt.

Bezpečný a preverený produkt

V dnešnej dobe sa dá hlavne na internete kúpiť mnoho podobných produktov. Dajte však veľmi veľký pozor na to, čo kupujete. Väčšina produktov nemá ani potrebné schválenia, sú na trhu nelegálne a môžu obsahovať látky, ktoré sú pre vaše zdravie veľmi nebezpečné. Andrimax je vyrábaný v Českej republike. Je riadne notifikovaný na ÚVZSR a obdržal certifikát zdravotnej bezpečnosti od Štátneho zdravotného úradu.

Zloženie na dennú dávku (4 kapsule):

 • Tribulus terrestris – 150 mg extrakt – Tribulus terrestris je odborný názov rastliny, ktorú v slovenčine poznáme ako kotvičník zemný. Je to po celom svete rozšírená jednoročná rastlina, ktorá si dokáže poradiť aj so životom v nehostinnej púšti. Kotvičník zemný sa tradične využíva najmä v čínskej medicíne. Číňania účinky tejto rastliny poznajú už niekoľko tisícročí. Do našej časti sveta sa rastlina dostala až v druhej polovici minulého storočia. Spopularizovali ju kulturisti. Využívali ju na stimuláciu tvorby testosterónu. Testosterón je pre mužskosť asi tou najdôležitejšou látkou. Tento hormón ovplyvňuje nespočetne veľa procesov v ľudskom tele. Hladina testosterónu v krvi priamo ovplyvňuje chuť na sex. Testosterón vplýva aj na veľkosť penisu, kvalitu erekcie a celkovú kvalitu sexu.
 • L-arginín – 640 mg – je aminokyselina, teda jeden zo základných kameňov nášho tela. Z aminokyselín sa v tele tvoria bielkoviny. L-arginín podporuje prekrvenie pohlavných orgánov a vylučovanie rastového hormónu. Dostatočné prekrvenie penisu je kľúčové z pohľadu kvalitnej erekcie. Ovplyvňovaním prekrvenia zmeníte aj tvrdosť a veľkosť penisu. Rastový hormón prospieva trochu inak – zvyšuje potenciu/libido. Mnohé vedecké štúdie dokázali, že pravidelné užívanie L-arginínu vedie k lepšej erekcii a vyššej plodnosti.
 • Maca – 480 mg – (latinsky známa ako Lepidium meyenii) je rastlina vyskytujúca sa na juhoamerickom kontinente. Bežne je známa ako prírodné afrodiziakum. Výťažok (s ktorým sa v Európe stretávame) sa získava z koreňov. V Južnej Amerike je Maca objektom tradičnej medicíny už po dlhé storočia. Organizované pestovanie Macy však zažívame až v posledných rokoch. Najväčšie plantáže tejto rastliny dnes nájdete v Peru a Bolívii. Maca má priaznivý vplyv na erekciu. Extrakt z tejto rastliny sa odporúča užívať denne a (pokiaľ je to možné) dlhodobo. Maca je nápomocná aj pri uvoľňovaní stresu. Príliš veľa stresu je často príčinou nie príliš kvalitnej erekcie. Obyčajným upokojením môžete zvýšiť kvalitu erekcie.
 • Saw palmetto – 152 mg extrakt – je pomerne známa rastlina. Okrem iných oblastí sa využíva aj v kozmetike. Z pohľadu muža sú však dôležité jej iné benefity – Saw palmetto má priaznivý vplyv na prostatu. Dlhodobým užívaním prípravkov s obsahom Saw palmetto zlepšíte zdravie svojej prostaty – a celkovo pomôžete svojmu sexuálnemu životu.
 • Muira puama – 120 mg extrakt – Keby ste prišli do Amazonského pralesa a hľadali Ptychopetalum olacoides Benth., tak by ste asi šťastie nemali. Pod tým odborným názvom ju v tejto oblasti sveta nepoznajú. Miestni jej odjakživa hovoria Muira puama. V preklade z domorodého jazyka by to vyzeralo asi takto „drevo či strom potencie“. To, že generácie obyvateľov Južnej Ameriky poznajú tajomstvo tejto rastliny, je dôkazom, že výťažok z nej nie je v Andrimaxe náhodou. V Amazonskom pralese sa po storočia využívala prakticky celá rastlina – najväčší úžitok však získali z koreňov a kôry. Odstránením koreňov rastlinu zabijete. Odstránením kôry sa dopracujete k rovnakému výsledku. Toto je najväčší dôvod, prečo Muira puama je relatívne zriedkavá rastlina. V posledných rokoch sa však objavilo niekoľko iniciátív, ktorých cieľom je znížiť dopad človeka na populáciu rastliny. Muira puama sa začala vo väčšom pestovať, čo umožňuje divo žijúcej rastline oveľa väčší pokoj. Základnou účinnou látkou nachádzajúcou sa v sušine rastliny je muirapuamín. Existuje hneď niekoľko štúdií, ktoré na vzorke mužov dokázali pozitívny efekt tejto látky na kvalitu erekcie a úroveň libida.
 • Gingko biloba – 20 mg extrakt – Gingko biloba je dobre známy strom, s ktorým sa môžete stretnúť aj v našich parkoch či botanických záhradách. Domovom gingka je však Čína. Gingko biloba patrí medzi najstaršie organizmy na svete. Je to jediný druh z celej čelade gingkovitých. Skameneliny tohto stromu sa datujú až 270 miliónov rokov nazad. Gingko sa vo výživových doplnkoch používa najmä na zlepšenie pamäte a pozornosti. V Andrimaxe má iba pomocnú úlohu. Jedna tabletka obsahuje iba 20 mg extraktu z tejto rastliny.
 • Panax Ginseng (ženšen) – 28 mg extrakt – Ženšen je skupina rastlín prirodzene rastúcich v Severnej Amerike a Východnej Ázii. Ginseng je v našich podmienkach známy najmä z čínskej tradičnej medicíny a energetických nápojov. Číňania majú viac ako tisícročné skúsenosti s využívaním ginsengu – na prípravu účinných látok sa spracúvajú najmä mäsité korene, prípadne listy. Ginseng je považovaný v malých dávkach za účinný povzbudzovač – preto ho nájdete aj v energy drinkoch. Povzbudzovanie ovplyvňuje aj libido, čo je z pohľadu erekcie žiadúci efekt.
 • Smilax officinalis – 12 mg extrakt – Smilax officinalis je u nás známy aj ako „indiánske afrodiziakum pre mužov“. Táto rastlina pochádza zo Strednej Ameriky. Rastie však aj v západnej Indii. Najmä obyvatelia Strednej Ameriky majú generáciami odskúšané účinky tejto trvácej popínavej rastliny. Fytofosfáty obsiahnuté v tejto rastline stimulujú tvorbu testosterónu, ktorý má zasadný vplyv na kvalitu erekcie, libido a celkovú spokojnosť so sexuálnym životom.
 • Vitamín E (DL-α-tokoferyl-acetát) 12 mg (100 % RVH)
 • Výťažok z brusnice 80 mg (odborne Vaccinium macrocarpon)

RVH – referenčná výživová hodnota

Odporúčané dávkovanie:

2 kapsule dvakrát denne, zapiť pohárom vody. Spolu teda 4 kapsule denne. Pre maximálne výsledky odporúčame vybrať 3 mesačné balenia.

Účinky:

 • zväčšenie penisu
 • väčšia tvrdosť a pevnosť penisu
 • vyššia sexuálna výdrž
 • vyššia chuť na sex, vyššie libido
 • zlepšenie vitality, lepší pocit
 • zlepšenie fyzického a psychického zdravia

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ zbierame zákaznícke recenzie, ktoré tu už čoskoro uvidíte…

Parametre

EAN 8595630010021
Značka Valavani
Originálny názov Andrimax 120 kapsúl
Hmotnosť (g) 104
Slave4master chat

Produkty poznáme ako vlastné topánky. Radi poradíme

Od pondelka do soboty 9:00–19:00 volajte +421 650 822 265 alebo napíšte na chat.

Otvoriť chat