Registrácia
Menu
Úvod Hračky Vákuové pumpy Automatická vákuová pumpa na penis Pumped Cyber Pump

Automatická vákuová pumpa na penis Pumped Cyber Pump

elektronická vákuová pumpa s masturbačnou vložkou 31 x 7 cm

Kód: 200791

Kvalitná vákuová pumpa s priehľadným valcom, masturbačnou vložkou a automatickým odsávaním. Vnútorné rozmery valca sú 20 x 6,1 cm. Pumpa zlepšuje erekciu a odďaľuje ejakuláciu. Ľahké ovládanie a čistenie. Súčasťou balenia je aj silikónový erekčný krúžok. Podrobný popis

Nezabudnite, k produktu budete potrebovať

72,90 €
Skladom 5 ks
Doručíme 3. 10. 2023 po celej SR
 • Diskrétny
  nákup

 • 10 000+ hračiek
  skladom

 • Doprava zadarmo
  od 59 €

 • Garancia
  spokojnosti

Zákazníci s týmto produktom kupujú

Automatická vákuová pumpa na penis Pumped Cyber Pump
Pumped

Automatická vákuová pumpa na penis Pumped Cyber Pump

elektronická vákuová pumpa s masturbačnou vložkou 31 x 7 cm

72,90 €
Skladom 5 ks
Doručíme 3. 10. 2023 po celej SR

Popis

Cyber Pump je USB nabíjacia automatická vákuová pumpa s tromi rýchlosťami odsávania. Stačením tlačidla vytvorí prekvapivo silné vákuum, ktoré vám zaručí rýchlu a silnú erekciu. Stupnica na stene valca vám prezradí o koľko váš penis narástol. Mimoriadne mäkká a jemná masturbačná vložka z TPE vám dopraje extra stimuláciu a vždy pevné tesnenie, pre pohodlné a efektívne nasávanie. Táto automatická pumpa s 3700 otáčkami za minútu je nesmierne tichá a dá sa ľahko rozobrať a vyčistiť. Cyber Pump nie je vodeodolná.

Používanie

Pred použitím namažte manžetu pumpy a váš penis lubrikačným gélom na vodnej báze pre jednoduchšie a príjemnejšie používanie. Nepoužívajte silikónový gél, pretože ten by mohol masturbačnú vložku poškodiť. Vložte penis do valca a môžete ísť na to.

V hornej časti pumpy sa nachádzajú tri ovládacie tlačidlá:

 1. Zapnutie/vypnutie – trojsekundovým držaním tlačidla pumpu zapnete alebo vypnete. Pri krátkom stlačení zastavíte odsávanie vzduchu z valca.
 2. Krátkym stlačením prostredného tlačidla zapnete odsávanie vzduchu z pumpy a následným stlačením meníte rýchlosť satia – k dispozícií sú tri rýchlosti odsávania.
 3. Spodné tlačidlo slúži na vyrovnanie podtlaku – krátkym stlačením ho môžete uvoľňovať postupne, alebo držaním ho vyrovnáte úplne.

Kedykoľvek vám bude používanie pumpy nepríjemné, uvoľnite časť podtlaku pomocou spodného tlačidla. Na dosiahnutie najlepších výsledkov tiež môžete vyskúšať niektorú z efektívnych techník, ktoré nájdete v článku pod popisom.

Nabíjanie

Pumpa sa nabíja pomocou priloženého USB kábla – nabíjanie signalizuje LED kontrolka blikaním, ktorá po úplnom nabití svieti nepretržite. Na jedno nabitie vám pumpa poskytne až 2 hodiny stimulácie a silného podtlaku.

Pred a po každom použití valec a vložku poriadne očistite teplou vodou alebo čistiacim prostriedkom na erotické hračky. Pumpa je 31 cm dlhá s priemerom 7 cm, vnútorná dĺžka valca je 20 cm a priemer 6,1 cm, masturbačná vložka má dĺžku 16 cm a priemer 5,2 cm. Vyrobené z kvalitných a odolných materiálov ABS plastu a TPE. Súčasťou balenia je aj silikónový erekčný krúžok.

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ zbierame zákaznícke recenzie, ktoré tu už čoskoro uvidíte…

Parametre

Kód PMP033TRA
EAN 8714273531766
Značka Pumped
Farba priehľadná
Napájanie nabíjacie (USB)
Odporúčané lubrikanty na vodnej báze
Odvaha užívateľa (1–10) 😈 6
Originálny názov Shots Pumped Rechargeable Automatic Cyber Pump with Sleeve Transparent
Štítky tip pre mužov
Tip na darček darček pre partnera, darček pre gayov
Vibrácie nie
Výrobca Shots
Hmotnosť (g) 736
Slave4master chat

Produkty poznáme ako vlastné topánky. Radi poradíme

Od pondelka do soboty 9:00–19:00 volajte +421 650 822 265 alebo napíšte na chat.

Otvoriť chat

Podobné produkty