Registrácia
Menu
Úvod Hračky Dildá XXL dildá Dildo Weredog Riot Jet extra veľké
Platinový silikón

Dildo Weredog Riot Jet extra veľké

prémiové čierne silikónové dildo 28 x 7,5–9 cm

Kód:  190552

Penis humanoidnej kólie Riot je ručne vyrobený z najkvalitnejšieho silikónu elegantnej čiernej farby. Má neodolateľný zamatovo hebký povrch a je neuveriteľne poddajný. Riot na nič nečaká a poriadne vás zaplní už od samého začiatku, zhrnutá predkožka príjemne stimuluje a žaluď kladie pri vyťahovaní vzrušujúci odpor. Celková dĺžka 28 cm, použiteľná dĺžka 23,43 cm, priemer 7,5–9 cm. Podrobný popis

Nezabudnite, k produktu budete potrebovať

259,00 €
Skladom 3 ks
Doručíme pozajtra po celej SR
 • Diskrétny
  nákup

 • 10 000+ hračiek
  skladom

 • Doprava zadarmo
  od 59 €

 • Garancia
  spokojnosti

Dildo Weredog Riot Jet extra veľké
Weredog

Dildo Weredog Riot Jet extra veľké

prémiové čierne silikónové dildo 28 x 7,5–9 cm

259,00 €
Skladom 3 ks
Doručíme pozajtra po celej SR

Popis

Čím nás Weredog nadchol?

Za viac ako 10 rokov v odbore sme nič úžasnejšie nedržali v rukách. Máme neuveriteľnú radosť, že vám môžeme ponúknuť naozajstný luxus v podobe silikónových hračiek Weredog, ktoré nás do jedného uchvátili a vás dostanú tiež. To, že nejde o sériovo vyrábané hračky, ale o ručnú výrobu, ktorú poháňa vášeň a túžba po úplnej dokonalosti, vám bude hneď jasné. Tieto dildá majú dokonalý, nádherný, zamatovo hebký a jemný povrch, akonáhle si na ne raz siahnete, už ich nebudete chcieť pustiť z ruky – rovnako ako my!

Weredog je vďaka použitému materiálu mäkší ako iné hračky, na ktoré ste do teraz boli zvyknutí. A je to fantastické! Vďaka tomu pôsobí akýkoľvek dotyk, zásun neuveriteľne reálne, a keď zavriete oči, nachytáte sa, ako vám hlavou koluje myšlienka, že ide o časť živej bytosti. Materiál je navyše bez akéhokoľvek zápachu, ak vám teda vadí špecifická vôňa niektorých materiálov, Weredog je pre vás jasnou voľbou.

Aj keď majú Weredog dildá trochu väčšie číslo na cenovke, spoznáte ten rozdiel na kvalite a sami sa presvedčíte, že sa vám táto investícia vyplatila. Pri správnej starostlivosti vás bude váš Weredog mazlík napĺňať radosťou po dlhé roky.

Weredog jednoznačne poteší priaznivcov fantasy dild a je výbornou alternatívou značiek Bad Dragon alebo Mr. Hankey’s Toys.

Riot

Toto je Riot – prvé Weredog dildo inšpirované človekom. Je znateľne hrubšie než niektoré ďalšie modely Weredog, telo je o niečo kratšie a je vynikajúce pre každého, kto má rád pocit poriadne roztiahnutej a zaplnenej dierky bez toho, aby musel príliš hlboko. Zhrnutá predkožka pod žaluď tvorí stimulujúcu textúru a veľký žaluď pri vyťahovaní navyše spôsobuje príjemný vzrušujúci odpor. Riot je pýchou humanoidnej kólie, ktorú môžete poznať v textúre srsti na guliach.

Tabuľka veľkostí – Weredog Riot

Veľkosť Celková dĺžka (cm) Použiteľná dĺžka (cm) Obvod hlavy (cm) Obvod tela (cm) Obvod spodnej časti tela (cm) Max. priemer tela (cm) Max. priemer hlavy (cm) Priemer (cm)
Small 17,1 14,5 16,24 16,52 12,72 5,4 5,17 4,2–5,4
Medium 19,74 16,37 18,6 18,7 14,5 6,25 5,98 5–6,2
Large 24,5 20,59 23,3 23,9 17,91 7,76 7,4 6,5–7,8
Extra Large 28 23,43 26,65 27 22,3 9 8,51 7,5–9
 

Kto je Weredog?

Weredog je skupina zapálených priateľov pracujúcich v Bristole vo Veľkej Británii. Neboli spokojní s dostupnosťou a kvalitou „fantasy“ hračiek v Európe, a tak sa rozhodli, že je čas na zmenu. Každá hračka Weredog je ručne vyrobená z toho najkvalitnejšieho platinového silikónu priamo vo Veľkej Británii. Weredog vás presvedčí, že aj erotická hračka môže byť umeleckým dielom prepracovaným do najmenšieho detailu.

Z čoho sú hračky Weredog?

Materiálom, z ktorého sú vyrobené dildá a kolíky Weredog, je platinový silikón – chemicky dostatočne stály materiál, takže v hračke nie je nič, čo by čakalo na príležitosť reagovať s čímkoľvek ďalším. Weredog produkty obsahujú len silikón a pigment.

Prečo silikón?

 • Je hypoalergénny – aj keď ste náchylní k alergiám, existuje takmer nulová šanca, že bude reagovať s vaším telom.
 • Baktérie ťažko ostávajú na jeho povrchu – uľahčuje údržbu a dildá značky Weredog vydržia aj vysoké teploty. Dildo tak môžete sterilizovať vo vriacej vode.
 • Je pevný a ohybný – hračky zvládnu bez problémov aj vášnivejšiu jazdu bez ich natrhnutia a poškodenia.
 • Je chemicky stabilný – hračka sa časom nezačne rozpadať a pri správnom zaobchádzaní vám bude robiť radosť dlhé roky bez zmien materiálu.

Dildá Weredog vydržia veľa lásky a potešenia, ak je o ne správne postarané.

Ako sa starať o Weredog produkty?

Je tu pár vecí, ktoré by ste mali poznať, aby váš nový kamarát na hranie bol v tej najlepšej kondícii tak dlho, ako to len bude možné.

Po rozbalení

Hračky Weredog sú ošetrené kukuričným škrobom, ktorý je potrebné pred prvým použitím zmyť.

Lubrikácia

Nikdy nepoužívajte silikónové gély s Weredog hračkami. Môžu totiž nenávratne poškodiť ich štruktúru. Ideálne sú lubrikanty čisto na vodnej báze. Weredog obzvlášť odporúča J-Lube, ktorý tiež nájdete v našej ponuke.

Skladovanie

Hračky Weredog skladujte oddelene od hračiek iných značiek. Ku každému dildu dostanete bavlnené vrecúško, ktoré pojme vašu hračku, takže ju môžete držať oddelene, aj keď je vaša zbierka trochu neusporiadaná.

Po použití

Silikón je skvelý materiál, ale nie je samočistiaci. Po použití by ste mali hračku umyť teplou mydlovou vodou, aby na nej nezostával lubrikant a baktérie. Pre sterilizáciu môžete tiež hračku Weredog vyvariť vo vode.

Ak nie je uvedené inak, všetky Weredog hračky ponúkame v strednej tvrdosti (medium firmness), farebne delené modely majú pevnejšiu základňu (firm firmness). Aj tak sú ale Weredog dildá v porovnaní s tými bežnými príjemne mäkká. Na výslednú mäkkosť hračky má vplyv aj jej veľkosť. Väčšie množstvo hmoty viac odoláva stisku a ohýbaniu, menšie hračky sú teda mäkšie, zatiaľ čo väčšie veľkosti sú o niečo pevnejšie.

Parametre

Kód 190552
Značka Weredog
Farba čierna
Materiál silikón
Odporúčané lubrikanty na vodnej báze
Odvaha užívateľa (1–10) 😈 9
Originálny názov Weredog Riot Jet Extra Large
Rozmer – dĺžka celková (cm) 28
Rozmer – dĺžka použiteľná (cm) 23,43
Rozmer – obvod maximálne (cm) 27
Rozmer – priemer maximálne (cm) 9
Štítky fantasy
Vibrácie nie
Hmotnosť (g) 1875
EAN 5060760430191
Slave4master chat

Produkty poznáme ako vlastné topánky. Radi poradíme

Od pondelka do soboty 9:00–19:00 volajte +421 222 205 937 alebo napíšte na chat.

Otvoriť chat

Podobné produkty