Registrácia
Menu
Úvod BDSM Elektrosex Zdroje pre elektrostimuláciu Elektrostimulátor ElectraStim Flux

Elektrostimulátor ElectraStim Flux

pokročilý napájací zdroj pre elektrosex

Kód: 200865

Výkonný 2kanálový stimulátor pre elektrosex s pokročilými funkciami a jednoduchým, intuitívnym ovládaním. 99 úrovní intenzity, 6 nastaviteľných režimov, OLED grafický displej, možnosť ovládania pohybom a zvukom. Stimulátor Flux sa nabíja z USB a umožňuje aktualizáciu svojho firmvéru pomocou počítača. Podrobný popis

299,00 €
Nie je skladom
Na ceste, očakávame pozajtra
 • Diskrétny
  nákup

 • 10 000+ hračiek
  skladom

 • Doprava zadarmo
  od 59 €

 • Garancia
  spokojnosti

Elektrostimulátor ElectraStim Flux
ElectraStim

Elektrostimulátor ElectraStim Flux

pokročilý napájací zdroj pre elektrosex

299,00 €
Nie je skladom
Na ceste, očakávame pozajtra

Popis

Stimulátor ElectraStim Flux je navrhnutý pre intenzívne elektro hrátky. Ponúka celý rad pokročilých funkcií, ale zároveň je jeho ovládanie veľmi jednoduché. Flux je ideálnou voľbou, ak už vlastníte 1kanálový alebo menej výkonný napájací zdroj a chceli by ste niečo lepšie, môžeme ho ale vrelo odporučiť aj užívateľom, ktorí s elektrostimuláciou ešte len začínajú. Ide totiž o veľmi kvalitný napájací zdroj s mnohými funkciami a vysokým výkonom, u ktorého nehrozí, že vám čoskoro prestane stačiť.

Flux je intuitívny, rýchlo ovládnete všetky jeho funkcie a je plne kompatibilný so všetkými ElectraStim elektródami. Skvele sa hodí pre viaczónovú sólo stimuláciu, partnerské hrátky aj pre BDSM.

Výstupy

Flux je 2kanálový stimulátor – má dva nezávislé výstupy, ktoré je možné samostatne plne ovládať. V jednej chvíli môžete pripojiť 2 bipolárne alebo 4 unipolárne elektródy. Flux poskytuje vysoký výstupný výkon a je schopný dostatočne napájať aj tie najväčšie e-stim hračky. Intenzitu môžete presne nastaviť v 99 úrovniach od ľahkého mravčenia po naozaj silné svalové kontrakcie.

Režimy stimulácie

Wave/Pulse: Flux ponúka 11 predpripravených programov vĺn a 12 programov pulzovania, s ktorými spoznáte pestrosť vzrušujúcich pocitov prinášaných elektrostimuláciou.

Flick: Stimulátor vďaka vstavanému akcelerometru reaguje na svoj pohyb v priestore. Švihnite so stimulátorom v ruke (podobne, ako by ste držali bičík) a toto virtuálne prasknutie vyšle vlnu intenzity do pripojených elektród. K dispozícii 5 variánt režimu.

Tilt: Stimulátor reaguje na svoju polohu pozdĺž vodorovnej osi. Nakloňte Flux dopredu pre zvýšenie intenzity alebo naopak dozadu pre jej zníženie. K dispozícii 5 variánt režimu.

Microphone: Pomocou integrovaného mikrofónu môžete ovládať stimuláciu svojím hlasom alebo zvukmi okolia. K dispozícii 5 variánt režimu.

Line-In: Prepojte Flux s ľubovoľným audio zariadením pomocou slúchadlového 3,5mm jack konektoru a prehrávaná hudba sa premení v elektrostimulačné impulzy. K dispozícii 4 varianty režimu.

Vždy 100% výkon

Flux má vstavanú Li-Ion batériu, ktorá sa jednoducho nabíja priloženým USB káblom. Ukazovateľ stavu batérie neustále sleduje vaše používanie stimulátora a dokáže tak presne zobraziť zostávajúce množstvo energie podľa aktuálne zvolenej intenzity. Na jedno nabitie Flux vydrží až 8 hodín prevádzky a na 80 % kapacity sa akumulátor nabije za menej ako jednu hodinu.

Vďaka plne regulovaným výstupom Flux poskytuje vždy rovnakú intenzitu stimulácie bez ohľadu na stav nabitia batérie. Takže napríklad úroveň 10 ucítite úplne rovnako, či už máte batériu nabitú na 90 % alebo 9 %. Túto dôležitú funkcionalitu mnoho iných napájacích zdrojov pre elektrosex postráda a vy musíte s ubúdajúcou energiou batérie neustále zvyšovať intenzitu. Tu tieto problémy úplne odpadajú.

Technológie

Rýchly 32bitový mikroprocesor ARM Cortex a kontrastný čiernobiely OLED displej umožňujú presnú kontrolu stimulácie, plynulý chod a svižné prechádzanie intuitívnym menu. V prípade vydania novej verzie firmvéru s vylepšeniami výkonu môžete Flux jednoducho aktualizovať. Stačí ho pripojiť k vášmu PC alebo Macu priloženým USB káblom a postupovať podľa inštrukcií na webových stránkach výrobcu.

Čo nájdete v balení?

 • 1x 2kanálový stimulátor ElectraStim Flux EM180
 • 1x polstrované prepravné puzdro s logom Flux
 • 1x klipsa na opasok
 • 1x USB nabíjací/dátový kábel
 • 1x stereo audio kábel
 • 2x prepojovací kábel (s 2mm konektormi)
 • 4x samolepiaca elektróda (vankúšik)
 • 1x kolíček (pin) pre resetovanie

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ zbierame zákaznícke recenzie, ktoré tu už čoskoro uvidíte…

Parametre

Kód EM180
EAN 609224032677
Značka ElectraStim
Elektrosex – konektor ElectraStim/Mystim plug
Elektrosex – typ napájací zdroj
Napájanie nabíjacie (USB)
Odvaha užívateľa (1–10) 😈 7
Originálny názov ElectraStim EM180 Flux Electro Stimulator
Štítky elektrosex
Hmotnosť (g) 642
Slave4master chat

Produkty poznáme ako vlastné topánky. Radi poradíme

Od pondelka do soboty 9:00–19:00 volajte +421 650 822 265 alebo napíšte na chat.

Otvoriť chat
Tieto stránky používajú cookies. Pokračovaním na stránky s nimi súhlasíte.