Registrácia
Menu
Úvod Hračky Masturbátory Masturbátor Svakom Alex Neo 2
Bestseller

Masturbátor Svakom Alex Neo 2

masturbátor ovládaný mobilnou aplikáciou cez Bluetooth

Kód: 230257

Nová generácia obľúbeného automatického masturbátora, ktorý je teraz kompaktnejší, ľahší a má dlhšiu životnosť. Objavte všetkých 7 režimov tohto masturbátora, ktoré vás budú stimulovať a privedú vás na vrchol extázy. Masturbátor možno pripojiť k mobilným aplikáciám, ktoré ponúkajú množstvo zaujímavých funkcií. Nabíja sa pomocou USB kábla (súčasťou balenia). Podrobný popis

Nezabudnite, k produktu budete potrebovať

139,90 €
Viac než 5 ks skladom
Doručíme 3. 10. 2023 po celej SR
 • Diskrétny
  nákup

 • 10 000+ hračiek
  skladom

 • Doprava zadarmo
  od 59 €

 • Garancia
  spokojnosti

Masturbátor Svakom Alex Neo 2
Svakom

Masturbátor Svakom Alex Neo 2

masturbátor ovládaný mobilnou aplikáciou cez Bluetooth

139,90 €
Viac než 5 ks skladom
Doručíme 3. 10. 2023 po celej SR

Popis

Hľadáte masturbátor, ktorý urobí všetku prácu za vás? Práve ste ho našli! Nová generácia obľúbeného masturbátora prináša všetko, čo máte radi na pôvodnej verzii + kompaktnejšie rozmery, väčšiu kapacitu batérie, dlhší čas prevádzky na jedno nabitie a nižšiu hmotnosť - vďaka tomu je Svakom Alex Neo 2 ideálny aj na dlhšie hrátky.

Nadupaný masturbátor Alex Neo 2 od spoločnosti Svakom vám prinesie orgazmy, aké ste ešte nezažili, a posunie váš zážitok z masturbácie na úplne novú úroveň. Jeho telo je vyrobené z odolného ABS plastu a vnútorná vložka je z pohodlného TPE, ktoré sa rýchlo prispôsobuje telesnej teplote. Vnútorná strana vložky obsahuje niekoľko dráždivých výstupkov a je navrhnutá tak, aby neúnavne stimulovala každý milimeter vášho mužstva.

Na výber máte 7 plne automatických režimov s rôznou hĺbkou prírazu, frekvenciou, rytmom, rýchlosťou a celkovou intenzitou masturbácie. Samotný masturbátor pohybuje rukávom hore a dole, takže ho stačí len priložiť a užívať si.

Nabíja sa pomocou USB kábla, ktorý je súčasťou balenia. Plné nabitie trvá približne 2 hodiny, potom si môžete nepretržite užívať až 1,5 hodiny rozkoše.

Aplikácie Svakom a FeelConnect 3

Hlavnou výhodou tohto masturbátora je možnosť prepojenia hračky s mobilnými aplikáciami, ktoré vám ponúknu nespočetné množstvo zaujímavých funkcií. Nainštalujte napríklad aplikáciu Svakom do telefónu svojho partnera a dajte mu kontrolu nad hračkou. Navyše sa k masturbátoru môže pripojiť odkiaľkoľvek na svete, takže hračka je ideálna pre páry vo vzťahu na diaľku.

Ďalšou funkciou, ktorá stojí za zmienku, je možnosť prepojiť masturbátor s interaktívnymi 2D videami, čo v praxi znamená, že môžete zapnúť takzvané interaktívne porno, na ktoré bude Alex Neo 2 reagovať. V detailoch každého interaktívneho videa nájdete tlačidlo na spárovanie, na ktoré keď kliknete, na obrazovke sa objaví QR kód, ktorý pomocou aplikácie naskenujete a potom si môžete užívať to, čo vám masturbátor ponúkne za jazdu.

Alex Neo 2 ponúka aj praktickú funkciu pre mužov, ktorí pracujú ako cam boys. Hračku môžete prepojiť priamo so svojím účtom na platformách, s ktorými Svakom spolupracuje, a povzbudiť svojich fanúšikov, aby sa s vami hrali naživo. Každý finančný príspevok rozhýbe masturbátor v závislosti od toho, ako ho nastavíte.

Objavte ďalšie funkcie, ktoré aplikácia ponúka. Verte, že je naozaj z čoho vyberať, takže máte dostatok priestoru na objavovanie.

Rozmery: celková dĺžka 30 cm, celková šírka 8,6 cm. Používajte s lubrikantmi na báze vody.

Porovnanie masturbátora Svakom Alex Neo 2 a Svakom Alex Neo

Funkcie Alex Neo 2 Alex Neo
Rozmery 30 x 8,6 cm 33 x 9,6 cm
Kapacita batérie 2500 mAh 2200 mAh
Doba nabíjania 2 hod. 5 hod.
Čas prevádzky 1,5 hod. 1 hod.
Hmotnosť 950 g 1200 g

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ zbierame zákaznícke recenzie, ktoré tu už čoskoro uvidíte…

Parametre

EAN 6959633101278
Značka Svakom
Farba modrá
Materiál TPE
Napájanie nabíjacie (USB)
Odporúčané lubrikanty na vodnej báze
Odvaha užívateľa (1–10) 😈 4
Originálny názov Svakom Alex Neo 2
Rozmer – dĺžka celková (cm) 30
Štítky smart hračka
Typ masturbátora automatický
Vibrácie nie
Hmotnosť (g) 1768

Zaradené

Slave4master chat

Produkty poznáme ako vlastné topánky. Radi poradíme

Od pondelka do soboty 9:00–19:00 volajte +421 650 822 265 alebo napíšte na chat.

Otvoriť chat

Podobné produkty