Registrácia
Menu
Úvod Hračky Vákuové pumpy Vákuová pumpa na penis Pumped Elite Beginner priehľadná

Vákuová pumpa na penis Pumped Elite Beginner priehľadná

vákuová pumpa 24 x 6 cm

Kód:  180352

Kvalitná vákuová pumpa na penis s priehľadným valcom, silikónovou manžetou a s účinnou ručnou pištoľovou pumpou. Vnútorné rozmery valca 23 x 5,5 cm. Pumpa udržuje dlhšiu a silnejšiu erekciu, odďaľuje ejakuláciu a pomáha tiež pri problémoch s erekciou. Súčasťou balenia je aj silikónový erekčný krúžok. Podrobný popis

29,90 €
Viac než 5 ks skladom
Doručíme 15. 7. 2024 po celej SR
 • Diskrétny
  nákup

 • 10 000+ hračiek
  skladom

 • Doprava zadarmo
  od 59 €

 • Garancia
  spokojnosti

Vákuová pumpa na penis Pumped Elite Beginner priehľadná
Pumped

Vákuová pumpa na penis Pumped Elite Beginner priehľadná

vákuová pumpa 24 x 6 cm

29,90 €
Viac než 5 ks skladom
Doručíme 15. 7. 2024 po celej SR

Popis

Klinické štúdie preukázali, že vákuové erekčné pomôcky okamžite poskytujú tvrdšiu erekciu, spôsobujú dočasné zväčšenie penisu a ich dlhodobé používanie môže viesť k trvalému zväčšeniu penisu. Podľa Americkej urologickej asociácie môžu byť tieto pomôcky užitočné aj v prípadoch, keď PDE5 lieky (ako Viagra) nezaberajú. Lekári sa pozerajú na vákuové pumpy ako na bezpečný, účinný a cenovo dostupný spôsob liečby erektilnej dysfunkcie. Ďalšími výhodami vákuových púmp na penis sú okrem iného oddialenie ejakulácie, zvýšenie sexuálneho apetítu, zvýšenie testosterónu, udržiavanie dlhšej a silnejšej erekcie a podpora tkaniva penisu po operácii prostaty.

Priehľadný valec je 24 cm dlhý a má priemer 6 cm. S vnútornou dĺžkou 23 cm a vnútorným priemerom 5,5 cm dáva táto vysoko kvalitná pumpa dostatok priestoru pre zväčšenie a rast oboma smermi. Manžeta na ústí valca je vyrobená z hebkého silikónu. Nechajte sa zakaždým prekvapiť, akých rozmerov môžete dosiahnuť – na valci je mierka, aby ste mohli ľahko kontrolovať svoje výsledky. Tento model je vybavený plastovou pištoľovou pumpou, ktorá vytvorí požadovanú úroveň podtlaku rýchlo a efektívne. Na ručnej pumpe je tiež prakticky umiestnený ventil pre rýchle vyrovnanie podtlaku.

Balenie ďalej obsahuje silikónový dizajnový erekčný krúžok univerzálnej veľkosti. Vyrobené z PVC a silikónu, bez obsahu ftalátov. Používajte s lubrikačnými gélmi na vodnej báze.

Parametre

Kód 180352
Značka Pumped
Farba priehľadná
Odvaha užívateľa (1–10) 😈 4
Originálny názov Pumped Elite Beginner Pump Transparent
Vibrácie nie
Výrobca Shots
Hmotnosť (g) 410
EAN 8714273291684
Slave4master chat

Produkty poznáme ako vlastné topánky. Radi poradíme

Od pondelka do soboty 9:00–19:00 volajte +421 222 205 937 alebo napíšte na chat.

Otvoriť chat

Podobné produkty