Registrácia
Menu
Úvod Hračky Vákuové pumpy Vákuová pumpa na penis Pumped Elite with Advanced PSI Gauge

Vákuová pumpa na penis Pumped Elite with Advanced PSI Gauge

vákuová pumpa 31 x 6,5 cm

Kód:  180353

Kvalitná vákuová pumpa na penis s priehľadným valcom, tlakomerom, silikónovou manžetou a s účinnou ručnou pištoľovou pumpou. Vnútorné rozmery valca 21 x 6 cm. Pumpa udržuje dlhšiu a silnejšiu erekciu, odďaľuje ejakuláciu a pomáha tiež pri problémoch s erekciou. Súčasťou balenia je aj silikónový erekčný krúžok. Podrobný popis

42,90 €
Skladom 3 ks
Doručíme pozajtra po celej SR
 • Diskrétny
  nákup

 • 10 000+ hračiek
  skladom

 • Doprava zadarmo
  od 59 €

 • Garancia
  spokojnosti

Vákuová pumpa na penis Pumped Elite with Advanced PSI Gauge
Pumped

Vákuová pumpa na penis Pumped Elite with Advanced PSI Gauge

vákuová pumpa 31 x 6,5 cm

42,90 €
Skladom 3 ks
Doručíme pozajtra po celej SR

Popis

Klinické štúdie preukázali, že vákuové erekčné pomôcky okamžite poskytujú tvrdšiu erekciu, spôsobujú dočasné zväčšenie penisu a ich dlhodobé používanie môže viesť k trvalému zväčšeniu penisu. Podľa Americkej urologickej asociácie môžu byť tieto pomôcky užitočné aj v prípadoch, keď PDE5 lieky (ako Viagra) nezaberajú. Lekári sa pozerajú na vákuové pumpy ako na bezpečný, účinný a cenovo dostupný spôsob liečby erektilnej dysfunkcie. Ďalšími výhodami vákuových púmp na penis sú okrem iného oddialenie ejakulácie, zvýšenie sexuálneho apetítu, zvýšenie testosterónu, udržiavanie dlhšej a silnejšej erekcie a podpora tkaniva penisu po operácii prostaty.

Valec je 31 cm dlhý a má priemer 6,5 cm. S vnútornou dĺžkou 21 cm a vnútorným priemerom 6 cm dáva táto vysoko kvalitná pumpa dostatok priestoru pre zväčšenie a rast oboma smermi. Manžeta na ústí valca je vyrobená z hebkého silikónu. Nechajte sa zakaždým prekvapiť, akých rozmerov môžete dosiahnuť – na valci je mierka, aby ste mohli ľahko kontrolovať svoje výsledky. Tento model je vybavený tlakomerom a plastovou pištoľovou pumpou, ktorá vytvorí požadovanú úroveň podtlaku rýchlo a efektívne. Na ručnej pumpe je tiež prakticky umiestnený ventil pre rýchle vyrovnanie podtlaku.

Balenie ďalej obsahuje silikónový dizajnový erekčný krúžok univerzálnej veľkosti. Vyrobené z PVC a silikónu, bez obsahu ftalátov. Používajte s lubrikačnými gélmi na vodnej báze.

Parametre

Kód 180353
Značka Pumped
Farba priehľadná
Odvaha užívateľa (1–10) 😈 4
Originálny názov Pumped Elite Pump with Advanced PSI Gauge Transparent
Vibrácie nie
Výrobca Shots
Hmotnosť (g) 560
EAN 8714273292018
Slave4master chat

Produkty poznáme ako vlastné topánky. Radi poradíme

Od pondelka do soboty 9:00–19:00 volajte +421 222 205 937 alebo napíšte na chat.

Otvoriť chat

Podobné produkty