Registrácia
Menu
Úvod Hračky Vákuové pumpy Vákuová pumpa na penis Pumped Elite with Advanced PSI Gauge

Vákuová pumpa na penis Pumped Elite with Advanced PSI Gauge

vákuová pumpa 31 x 6,5 cm

Kód: 180353

Kvalitná vákuová pumpa na penis s priehľadným valcom, tlakomerom, silikónovou manžetou a s účinnou ručnou pištoľovou pumpou. Vnútorné rozmery valca 21 x 6 cm. Pumpa udržuje dlhšiu a silnejšiu erekciu, odďaľuje ejakuláciu a pomáha tiež pri problémoch s erekciou. Súčasťou balenia je aj silikónový erekčný krúžok. Podrobný popis

42,90 €
Skladom 4 ks
Doručíme pozajtra po celej SR
 • Diskrétny
  nákup

 • 10 000+ hračiek
  skladom

 • Doprava zadarmo
  od 59 €

 • Garancia
  spokojnosti

Vákuová pumpa na penis Pumped Elite with Advanced PSI Gauge
Pumped

Vákuová pumpa na penis Pumped Elite with Advanced PSI Gauge

vákuová pumpa 31 x 6,5 cm

42,90 €
Skladom 4 ks
Doručíme pozajtra po celej SR

Popis

Klinické štúdie preukázali, že vákuové erekčné pomôcky okamžite poskytujú tvrdšiu erekciu, spôsobujú dočasné zväčšenie penisu a ich dlhodobé používanie môže viesť k trvalému zväčšeniu penisu. Podľa Americkej urologickej asociácie môžu byť tieto pomôcky užitočné aj v prípadoch, keď PDE5 lieky (ako Viagra) nezaberajú. Lekári sa pozerajú na vákuové pumpy ako na bezpečný, účinný a cenovo dostupný spôsob liečby erektilnej dysfunkcie. Ďalšími výhodami vákuových púmp na penis sú okrem iného oddialenie ejakulácie, zvýšenie sexuálneho apetítu, zvýšenie testosterónu, udržiavanie dlhšej a silnejšej erekcie a podpora tkaniva penisu po operácii prostaty.

Valec je 31 cm dlhý a má priemer 6,5 cm. S vnútornou dĺžkou 21 cm a vnútorným priemerom 6 cm dáva táto vysoko kvalitná pumpa dostatok priestoru pre zväčšenie a rast oboma smermi. Manžeta na ústí valca je vyrobená z hebkého silikónu. Nechajte sa zakaždým prekvapiť, akých rozmerov môžete dosiahnuť – na valci je mierka, aby ste mohli ľahko kontrolovať svoje výsledky. Tento model je vybavený tlakomerom a plastovou pištoľovou pumpou, ktorá vytvorí požadovanú úroveň podtlaku rýchlo a efektívne. Na ručnej pumpe je tiež prakticky umiestnený ventil pre rýchle vyrovnanie podtlaku.

Balenie ďalej obsahuje silikónový dizajnový erekčný krúžok univerzálnej veľkosti. Vyrobené z PVC a silikónu, bez obsahu ftalátov. Používajte s lubrikačnými gélmi na vodnej báze.

Parametre

Kód PMP008TRA
EAN 8714273292018
Značka Pumped
Farba priehľadná
Odvaha užívateľa (1–10) 😈 4
Originálny názov Pumped Elite Pump with Advanced PSI Gauge Transparent
Vibrácie nie
Výrobca Shots
Hmotnosť (g) 560
Slave4master chat

Produkty poznáme ako vlastné topánky. Radi poradíme

Od pondelka do soboty 9:00–19:00 volajte +421 222 205 937 alebo napíšte na chat.

Otvoriť chat

Podobné produkty