Registrácia
Menu
Úvod Blog Novinky Víta vás nový Slave4master

Víta vás nový Slave4master

Predstavujeme nový e-shop a najdôležitejšie súvisiace zmeny.

Víta vás nový Slave4master

Počúvali sme vás, starostlivo zaznamenávali všetku spätnú väzbu a po mnohých mesiacoch práce vás teraz s radosťou vítame na novom Slave4master.

Nový e-shop

Spustili sme úplne nové stránky teraz na slovenskej doméne www.slave4master.sk s novou prehľadnejšou štruktúrou kategórií, navigáciou, rýchlym vyhľadávaním a vylepšenými parametrickými filtrami. Na pozadí sme kompletne zmenili platformu e-shopu, optimalizovali firemné procesy a posilnili, alebo doplnili automatizáciu vo všetkých smeroch, aby sme vám mohli poskytovať tú najlepšiu službu na trhu a splnili svoju víziu – vytvoriť najlepší špecializovaný BDSM a fetiš sexshop!

Nákup bez registrácie a zrušenie zákazníckych účtov zo starého e-shopu

Ak ste nakupovali na našom predchádzajúcom e-shope, museli ste mať svoj zákaznícky účet. Na základe spätnej väzby od väčšiny z vás, teraz môžete na novom webe nakupovať ľahko a rýchlo aj bez registrácie. Z tohto dôvodu sme sa rozhodli existujúce zákaznícke účty z predchádzajúceho e-shopu zrušiť a neprenášať, aby sme vám poskytli možnosť voľby.

Pri nákupe na www.slave4master.sk sa teraz môžete sami rozhodnúť, či si vytvoríte zákaznícky účet – a má to svoje výhody, napríklad nižšie ceny dopravy – alebo budete nakupovať bez registrácie.

Uisťujeme vás, že nech už sa zaregistrujete, alebo nie, sami sa neprihlásite k odberu nášho newsletteru, nedostanete od nás nikdy žiadne nevyžiadané obchodné oznámenia či newsletter. Nemusíte mať obavy z nakupovania cez zákaznícky účet, sme presvedčení, že vám môže priniesť len samé výhody. :)

Recenzie produktov

Zmenili sme tiež spôsob a pravidlá pre recenzie produktov, aby sme zaistili maximálnu objektivitu a relevantnosť zákazníckych hodnotení. Recenzie môžu písať iba registrovaní zákazníci na produkty, ktoré u nás reálne zakúpili. Recenzie by mali obsahovať odôvodnenie celkovej známky, aby hodnotenie dokázalo pomôcť v rozhodovaní pri výbere ďalším zákazníkom.

Spätná väzba

Ako sa vám páči nový web? Tešíme sa na vaše tipy a nápady na ďalšie vylepšenie stránok aj rozsahu ponúkaného sortimentu. Ak vám v ponuke Slave4master čokoľvek chýba, prosíme, ozvite sa a inšpirujte nás. Ponúkaný sortiment e-shopu Slave4master rozširujeme predovšetkým na základe vašich ohlasov a dopytu. Napíšte nám.

Ďakujeme, že ste s nami. Sme ešte len na začiatku a bude to divoká jazda!