Registrácia
Menu
Úvod Hračky Penis a semenníky Zväčšenie penisu Zväčšovač penisu MaleEdge Pro Penis Enlarger

Zväčšovač penisu MaleEdge Pro Penis Enlarger

pomôcka pre mechanické zväčšenie penisu

Kód: 140743

Unikátny mechanický zväčšovač penisu, bezpečný a bezbolestný spôsob ako zabezpečiť trvalý nárast penisu. Ak túžite po predĺžení, zväčšeniu priemeru či zníženiu zahnutia vášho penisu, je MaleEdge ideálnym riešením. Štúdie pri jeho použití preukázali priemerný nárast penisu o 28 %. Po ohlasu a spätnej väzbe zákazníkov bola vyvinutá táto nová verzia zväčšovače penisu, a to so špeciálnym zameraním na komfort a jednoduchosť použitia. Je klasifikovaný ako zdravotná pomôcka triedy 1, klinicky testovaný a certifikovaný ako dokonale bezpečný a vhodný pre domáce použitie. Je vyrobený z hypoalergénnych lekárskych materiálov nízkej hmotnosti. Podrobný popis

159,90 €
Skladom 2 ks
Doručíme zajtra po celej SR
 • Diskrétny
  nákup

 • 10 000+ hračiek
  skladom

 • Doprava zadarmo
  od 59 €

 • Garancia
  spokojnosti

Zväčšovač penisu MaleEdge Pro Penis Enlarger
Male Edge

Zväčšovač penisu MaleEdge Pro Penis Enlarger

pomôcka pre mechanické zväčšenie penisu

159,90 €
Skladom 2 ks
Doručíme zajtra po celej SR

Popis

MaleEdge je jedinečný mechanický prístroj slúžiaci k zväčšovaniu dĺžky i priemeru penisu prirodzenou cestou. Je vyrobený z hypoalergénnych lekárskych materiálov, klinicky testovaný a má overený účinok. Nielen vďaka tomu je doporučovaný urology ako skvelá zdravotná pomôcka. MaleEdge využíva patentovaného mechanického systému zväčšenia penisu, ktorý môže použiť muž s akoukoľvek veľkosťou penisu. Pracuje s ťahom vyvíjaným na penis, na ktorý tkanivo reaguje delením buniek, teda rastom. Počas niekoľkých týždňov či mesiacov má tento ťah za výsledok nárast nových tkanív v celom penise a teda jeho predĺženie a zväčšenie jeho priemeru.

Táto nová varianta zväčšovače penisu bola vytvorená špeciálne pre zabezpečenie vysokého komfortu počas nosenia a pre jednoduché používanie. Jeho nosenie je veľmi diskrétne a pohodlné. Tento zväčšovač penisu je možné používať pri sedení, státí, chôdzi…

Výsledky štúdií ukazujú priemerný nárast penisu o 28 % v dĺžke a o 19 % v priemere za 24 týždňov bez ohľadu na pôvodnú veľkosť. Takéto zväčšenie penisu je úplne bezpečné a trvalé.

MaleEdge balenie vo verzii Pro obsahuje zväčšovač penisu, meradlo, 4x pryžový remienok, 2x ochranný vankúšik, kohéznu pásku, inštruktážny manuál, puzdro a cestovné puzdro.

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ zbierame zákaznícke recenzie, ktoré tu už čoskoro uvidíte…

Parametre

EAN 5710458900030
Značka Male Edge
Hmotnosť (g) 708
Slave4master chat

Produkty poznáme ako vlastné topánky. Radi poradíme

Od pondelka do soboty 9:00–19:00 volajte +421 222 205 937 alebo napíšte na chat.

Otvoriť chat