Registrácia
Menu
Úvod Hračky Penis a semenníky Zväčšenie penisu Zväčšovač penisu MaleEdge Pro Penis Enlarger

Zväčšovač penisu MaleEdge Pro Penis Enlarger

pomôcka pre mechanické zväčšenie penisu

Kód: 140743

Unikátny mechanický zväčšovač penisu, bezpečný a bezbolestný spôsob ako zabezpečiť trvalý nárast penisu. Ak túžite po predĺžení, zväčšeniu priemeru či zníženiu zahnutia vášho penisu, je MaleEdge ideálnym riešením. Štúdie pri jeho použití preukázali priemerný nárast penisu o 28 %. Po ohlasu a spätnej väzbe zákazníkov bola vyvinutá táto nová verzia zväčšovače penisu, a to so špeciálnym zameraním na komfort a jednoduchosť použitia. Je klasifikovaný ako zdravotná pomôcka triedy 1, klinicky testovaný a certifikovaný ako dokonale bezpečný a vhodný pre domáce použitie. Je vyrobený z hypoalergénnych lekárskych materiálov nízkej hmotnosti. Podrobný popis

159,90 €
Skladom 2 ks
Doručíme zajtra po celej SR
 • Diskrétny
  nákup

 • 10 000+ hračiek
  skladom

 • Doprava zadarmo
  od 59 €

 • Garancia
  spokojnosti

Zväčšovač penisu MaleEdge Pro Penis Enlarger
Male Edge

Zväčšovač penisu MaleEdge Pro Penis Enlarger

pomôcka pre mechanické zväčšenie penisu

159,90 €
Skladom 2 ks
Doručíme zajtra po celej SR

Popis

MaleEdge je jedinečný mechanický prístroj slúžiaci k zväčšovaniu dĺžky i priemeru penisu prirodzenou cestou. Je vyrobený z hypoalergénnych lekárskych materiálov, klinicky testovaný a má overený účinok. Nielen vďaka tomu je doporučovaný urology ako skvelá zdravotná pomôcka. MaleEdge využíva patentovaného mechanického systému zväčšenia penisu, ktorý môže použiť muž s akoukoľvek veľkosťou penisu. Pracuje s ťahom vyvíjaným na penis, na ktorý tkanivo reaguje delením buniek, teda rastom. Počas niekoľkých týždňov či mesiacov má tento ťah za výsledok nárast nových tkanív v celom penise a teda jeho predĺženie a zväčšenie jeho priemeru.

Táto nová varianta zväčšovače penisu bola vytvorená špeciálne pre zabezpečenie vysokého komfortu počas nosenia a pre jednoduché používanie. Jeho nosenie je veľmi diskrétne a pohodlné. Tento zväčšovač penisu je možné používať pri sedení, státí, chôdzi…

Výsledky štúdií ukazujú priemerný nárast penisu o 28 % v dĺžke a o 19 % v priemere za 24 týždňov bez ohľadu na pôvodnú veľkosť. Takéto zväčšenie penisu je úplne bezpečné a trvalé.

MaleEdge balenie vo verzii Pro obsahuje zväčšovač penisu, meradlo, 4x pryžový remienok, 2x ochranný vankúšik, kohéznu pásku, inštruktážny manuál, puzdro a cestovné puzdro.

Parametre

EAN 5710458900030
Značka Male Edge
Hmotnosť (g) 708
Slave4master chat

Produkty poznáme ako vlastné topánky. Radi poradíme

Od pondelka do soboty 9:00–19:00 volajte +421 222 205 937 alebo napíšte na chat.

Otvoriť chat