Registrácia
Menu
Úvod Hračky Masturbátory Automatický masturbátor Crushious Magnetus

Automatický masturbátor Crushious Magnetus

USB dobíjací stimulátor žaluďa

Kód: 230197

Doprajte si slastné vyvrcholenie bez práce – tento automatický masturbátor bude stimulovať váš žaluď 6 rôznymi rytmami prírazov, ktoré vás prinútia vzdychať blahom. Textúrovaná vnútorná vložka je vyrobená z pružného, realistického materiálu TPE. Telo masturbátora je vyrobené z ABS plastu. Používajte s lubrikačnými gélmi na báze vody. Rozmery ( cca): celková dĺžka: 19,8 cm, vonkajší priemer stimulačnej vložky 7 cm, vnútorný priemer stimulačnej vložky 2,6 cm. Podrobný popis

Nezabudnite, k produktu budete potrebovať

68,90 €
Viac než 5 ks skladom
Doručíme pozajtra po celej SR
 • Diskrétny
  nákup

 • 10 000+ hračiek
  skladom

 • Doprava zadarmo
  od 59 €

 • Garancia
  spokojnosti

Automatický masturbátor Crushious Magnetus
Crushious

Automatický masturbátor Crushious Magnetus

USB dobíjací stimulátor žaluďa

68,90 €
Viac než 5 ks skladom
Doručíme pozajtra po celej SR

Popis

Pohodlne sa usaďte, relaxujte a vychutnajte si každý fantastický príraz!

Doprajte si to najlepšie potešenie z masturbácie s Crushious Magnetus – bez práce! Stačí ho držať za rukoväť a nechať sa uspokojiť 6 rôznymi rytmami prírazov. To všetko s textúrovanou vložkou z realistického materiálu TPE. Magnetus je navrhnutý tak, aby poskytoval vzrušujúcu stimuláciu žaluďa – zatlačením ďalej k základni penisu sa Magnetus zastaví. Ide o inovatívny snímač tlakových bodov, ktorý chráni vás, ale aj hračku.

Automatický masturbátor Magnetus pre stimuláciu žaluďa sa nabíja pomocou USB kábla (súčasť balenia). Pred použitím masturbátor úplne nabite – po pripojení nabíjacieho kábla bliká modré svetlo, ktoré signalizuje nabíjanie. Po dokončení nabíjania bude kontrolka svietiť nepretržite. Masturbátor Magnetus potom môžete na jedno nabitie používať až 60 minút!

Ako používať masturbátor Crushious Magnetus?

Vložte stimulačnú vložku z materiálu TPE do otvoru v držiaku a uistite sa, že je správne pripevnená. Na penis a do vnútra stimulačnej vložky naneste lubrikačný gél na vodnej báze. Zabráňte kontaktu lubrikačného gélu s plastovým telom masturbátora. Ak chcete masturbátor zapnúť, stlačte tlačidlo na 3 sekundy. Krátkym stlačením prepnete medzi 6 režimami prí razu. Na vypnutie stlačte tlačidlo na 2 sekundy – potom kontrolka zhasne.

Ako sa starať o masturbátor Crushious Magnetus?

Čistenie je hračka – vyberte stimulačnú vložku a umyte ju vlažnou mydlovou vodou, alebo použite erotický čistiaci prostriedok a potom nechajte uschnúť. Na čistenie tela masturbátora z ABS plastu použite vlhkú handričku – nie je vodotesný.

Rozmery (cca): celková dĺžka: 19,8 cm, vonkajší priemer stimulačnej vložky 7 cm, vnútorný priemer stimulačnej vložky 2,6 cm.

Materiál: TPE, ABS.

Parametre

Kód CRU10253
EAN 7403254157552
Značka Crushious
Farba priehľadná
Materiál TPE
Napájanie nabíjacie (USB)
Odporúčané lubrikanty na vodnej báze
Odvaha užívateľa (1–10) 😈 3
Originálny názov Crushious Magnetus
Tip na darček darček pre partnera
Typ masturbátora ostatné, automatický
Vibrácie nie
Hmotnosť (g) 366

Zaradené

Slave4master chat

Produkty poznáme ako vlastné topánky. Radi poradíme

Od pondelka do soboty 9:00–19:00 volajte +421 222 205 937 alebo napíšte na chat.

Otvoriť chat