Registrácia
Menu
Úvod BDSM Elektrosex Elektródy Dildo Mystim Bold Boris

Dildo Mystim Bold Boris

kovové dildo pre elektrosex 14 x 3,2 cm

Kód: 180259

Dildo z lešteného hliníka – bipolárna elektróda pre elektrosex. Dĺžka 14 cm, priemer 3,2 cm. Dildo je možné pred použitím zahriať či ochladiť, napájací kábel ukončený Mystim round (male) konektorom. Podrobný popis

Nezabudnite, k produktu budete potrebovať

109,90 €
Posledný kus skladom
Doručíme pozajtra po celej SR
 • Diskrétny
  nákup

 • 10 000+ hračiek
  skladom

 • Doprava zadarmo
  od 59 €

 • Garancia
  spokojnosti

Dildo Mystim Bold Boris
Mystim

Dildo Mystim Bold Boris

kovové dildo pre elektrosex 14 x 3,2 cm

109,90 €
Posledný kus skladom
Doručíme pozajtra po celej SR

Popis

Mystim Bold Boris je dildo, ktoré – vďaka svojim 3 guličkám – poskytne intenzívnu stimuláciu samo o sebe bez pripojenia k napájaniu. Hladké leštené kovové guličky kĺžu dovnútra jedna po druhej a s tým rastie vaše vzrušenie.

Akonáhle sú póly aktivované, podľa nastavenia zdroja pocítite hlboko vnútri príjemné šteklenie alebo zmyselné pulzovanie. Najintenzívnejšia stimulácia je vždy v mieste najväčšieho priemeru guličky a s každým nepatrným pohybom sa dostavujú nové vzrušujúce pocity. Keď stiahnete svaly, stimulácia bude intenzívnejšia, môžete tak bez použitia rúk regulovať mieru vzrušenia, čo vedie k neuveriteľným orgazmom.

Dĺžka 14 cm a priemer 3,2 cm. Dildo môžete nahriať či schladiť pre ešte intenzívnejší zážitok. Ide pripojiť k všetkým Mystim zdrojom, kábel ukončený Mystim round (male) konektorom.

Parametre

EAN 4260152461159
Značka Mystim
Elektrosex – konektor ElectraStim/Mystim plug
Elektrosex – typ elektróda (bipolárna)
Farba strieborná
Materiál hliník
Odporúčané lubrikanty na vodnej báze
Odvaha užívateľa (1–10) 😈 4
Originálny názov Mystim Bold Boris
Rozmer – dĺžka celková (cm) 14
Rozmer – priemer maximálne (cm) 3.2
Štítky elektrosex
Vibrácie nie
Hmotnosť (g) 216
Slave4master chat

Produkty poznáme ako vlastné topánky. Radi poradíme

Od pondelka do soboty 9:00–19:00 volajte +421 222 205 937 alebo napíšte na chat.

Otvoriť chat

Mystim

Značka Mystim sa zrodila pred mnohými rokmi zo spoločnosti vyvíjajúcej elektrostimulačné prístroje na lekárske účely. Vďaka takto získaným skúsenostiam sa jej výrobky vyznačujú sofistikovanými lekárskymi technológiami a dokonalou ergonómiou, čím zaisťujú prirodzenú stimuláciu na tých správnych miestach. Zároveň si spoločnosť Mystim zakladá na jednoduchom a veľmi elegantnom dizajne. Každý výrobok je ručne kontrolovaný, hliníkové výrobky sú dokonca ručne leštené. Pestrý výber elektrostimulačných hračiek na vysokej technickej úrovni vám poskytuje spústy možností, z ktorých si môžete s dôverou vybrať prave tie, ktoré vás oslovujú. Či už si teda prehlbujete zážitky pri masturbácii, pridávate iskru predohre či dráždite svojho partnera, produkty spoločnosti Mystim vám ponúkajú možnosť robiť všetko práve tak, ako sa vám to páči najviac.
Všetky produkty značky Mystim