Registrácia
Menu
Úvod BDSM Elektrosex Elektródy Klietka na penis Mystim Pubic Enemy No 1

Klietka na penis Mystim Pubic Enemy No 1

pás cudnosti pre mužov s elektrostimuláciou

Kód:  140946

Určite jasne, kedy môže váš partner masturbovať či mať aktívny styk. Tento špeciálny priehľadný pás cudnosti je vybavený odnímateľnými vodivými plôškami pre prípad, že bude navyše potreba partnera potrestať. Vnútorný priemer klietky v ústí 34 mm, v najširšom mieste 47 mm, dĺžka klietky 82 mm nastaviteľná pridaním 1–3 rozperiek až na 94 mm, krúžok na penis má priemer nastaviteľný po 6 krokoch v rozmedzí 33–52 mm. Podrobný popis

129,90 €
Posledný kus skladom
Doručíme pozajtra po celej SR
 • Diskrétny
  nákup

 • 10 000+ hračiek
  skladom

 • Doprava zadarmo
  od 59 €

 • Garancia
  spokojnosti

Klietka na penis Mystim Pubic Enemy No 1
Mystim

Klietka na penis Mystim Pubic Enemy No 1

pás cudnosti pre mužov s elektrostimuláciou

129,90 €
Posledný kus skladom
Doručíme pozajtra po celej SR

Popis

Mystim Pubic Enemy No 1 je jedinečný pás cudnosti pre mužov, ktorý vám zaistí dokonalú nadvládu nad partnerovým uspokojením. Ak vám nebude stačiť prostá klietka, môžete pridať elektrické impulzy, a to presne v intenzite, akú si váš väzeň zaslúži.

Vnútorný priemer klietky v ústí 34 mm, v najširšom mieste 47 mm, dĺžka klietky 82 mm nastaviteľná pridaním 1–3 rozperiek až na 94 mm, krúžok na penis má priemer nastaviteľný po 6 krokoch v rozmedzí 33–52 mm.

Pás cudnosti sa skladá z klietky s dvoma odnímateľnými vodivými plôškami s 2 mm (female) konektory, zatváracieho krúžku na penis, 3 rozperiek a upevňovacie doštičky. Súčasťou balenia je tiež 5x plastový uzáver, 1x zámok s 2 kľúčiky, 10x štítok na meno, 1x Mystim kábel a manuál. Všetko je uschované v čiernom cestovnom puzdre na zips.

Parametre

Kód 140946
Značka Mystim
Elektrosex – konektor 2 mm konektor (banánik), ElectraStim/Mystim plug
Elektrosex – typ elektróda (bipolárna)
Farba priehľadná
Odvaha užívateľa (1–10) 😈 7
Originálny názov Mystim Pubic Enemy No 1
Štítky elektrosex
Hmotnosť (g) 480
EAN 4260152466208
Slave4master chat

Produkty poznáme ako vlastné topánky. Radi poradíme

Od pondelka do soboty 9:00–19:00 volajte +421 222 205 937 alebo napíšte na chat.

Otvoriť chat

Mystim

Značka Mystim sa zrodila pred mnohými rokmi zo spoločnosti vyvíjajúcej elektrostimulačné prístroje na lekárske účely. Vďaka takto získaným skúsenostiam sa jej výrobky vyznačujú sofistikovanými lekárskymi technológiami a dokonalou ergonómiou, čím zaisťujú prirodzenú stimuláciu na tých správnych miestach. Zároveň si spoločnosť Mystim zakladá na jednoduchom a veľmi elegantnom dizajne. Každý výrobok je ručne kontrolovaný, hliníkové výrobky sú dokonca ručne leštené. Pestrý výber elektrostimulačných hračiek na vysokej technickej úrovni vám poskytuje spústy možností, z ktorých si môžete s dôverou vybrať prave tie, ktoré vás oslovujú. Či už si teda prehlbujete zážitky pri masturbácii, pridávate iskru predohre či dráždite svojho partnera, produkty spoločnosti Mystim vám ponúkajú možnosť robiť všetko práve tak, ako sa vám to páči najviac.
Všetky produkty značky Mystim