Registrácia
Menu
Úvod BDSM Elektrosex Elektródy Dildo Mystim Double Dan

Dildo Mystim Double Dan

kovové dildo pre elektrosex 15,4 x 2,5 cm

Kód: 160319

Dildo z lešteného hliníka – bipolárna elektróda pre elektrosex. Celková dĺžka 15,4 cm, priemer 2,5 cm. Dildo je možné pred použitím zahriať či ochladiť, napájací kábel ukončený Mystim round (male) konektorom. Podrobný popis

Nezabudnite, k produktu budete potrebovať

109,90 €
Posledný kus skladom
Doručíme zajtra po celej SR
 • Diskrétny
  nákup

 • 10 000+ hračiek
  skladom

 • Doprava zadarmo
  od 59 €

 • Garancia
  spokojnosti

Dildo Mystim Double Dan
Mystim

Dildo Mystim Double Dan

kovové dildo pre elektrosex 15,4 x 2,5 cm

109,90 €
Posledný kus skladom
Doručíme zajtra po celej SR

Popis

Mystim Double Dan je bipolárne dildo vyrobené z ručne lešteného hliníka. Je vhodné pre análne aj vaginálne použitie a špeciálne navrhnuté pre ľahké zavádzanie. Spolu s tým, že je predel medzi pólmi len pár centimetrov od špičky, to robí z Double Dana ideálnu hračku pre začiatočníkov s elektrostimuláciou: jemné šteklenie a rytmické pulzovanie je možné cítiť skoro po zasunutí.

Pri hlbšom zavedení si užijete mierne sa zužujúci dildo a priebežne sa meniacu elektrickú stimuláciu. Keď stiahnete svaly, stimulácia bude intenzívnejšia, môžete tak bez použitia rúk regulovať mieru vzrušenia, čo vedie k neuveriteľným orgazmom.

Celková dĺžka 15,4 cm a priemer 2,5 cm. Dildo môžete nahriať či schladiť pre ešte intenzívnejší zážitok. Ide pripojiť k všetkým Mystim zdrojom, kábel ukončený Mystim round (male) konektorom.

Parametre

EAN 4260152461302
Značka Mystim
Elektrosex – konektor ElectraStim/Mystim plug
Elektrosex – typ elektróda (bipolárna)
Farba strieborná
Materiál hliník
Odporúčané lubrikanty na vodnej báze
Odvaha užívateľa (1–10) 😈 4
Originálny názov Mystim Double Dan
Rozmer – dĺžka celková (cm) 15.4
Rozmer – priemer maximálne (cm) 2.5
Štítky elektrosex
Vibrácie nie
Hmotnosť (g) 265
Slave4master chat

Produkty poznáme ako vlastné topánky. Radi poradíme

Od pondelka do soboty 9:00–19:00 volajte +421 222 205 937 alebo napíšte na chat.

Otvoriť chat

Mystim

Značka Mystim sa zrodila pred mnohými rokmi zo spoločnosti vyvíjajúcej elektrostimulačné prístroje na lekárske účely. Vďaka takto získaným skúsenostiam sa jej výrobky vyznačujú sofistikovanými lekárskymi technológiami a dokonalou ergonómiou, čím zaisťujú prirodzenú stimuláciu na tých správnych miestach. Zároveň si spoločnosť Mystim zakladá na jednoduchom a veľmi elegantnom dizajne. Každý výrobok je ručne kontrolovaný, hliníkové výrobky sú dokonca ručne leštené. Pestrý výber elektrostimulačných hračiek na vysokej technickej úrovni vám poskytuje spústy možností, z ktorých si môžete s dôverou vybrať prave tie, ktoré vás oslovujú. Či už si teda prehlbujete zážitky pri masturbácii, pridávate iskru predohre či dráždite svojho partnera, produkty spoločnosti Mystim vám ponúkajú možnosť robiť všetko práve tak, ako sa vám to páči najviac.
Všetky produkty značky Mystim