Registrácia
Menu
Úvod BDSM Elektrosex Elektródy Elektrostimulačný kolík Mystim Tristan

Elektrostimulačný kolík Mystim Tristan

sonda pre elektrosex 7,4 x 2,8 cm

Kód: 160325

Sonda / análny kolík z chirurgickej ocele a plastu – bipolárna elektróda pre elektrosex. Celková dĺžka 7,4 cm, použiteľná dĺžka 6,6 cm, priemer 2,8 cm. Ideálna hračka, ak začínate s elektrosexom alebo chcete zažiť niečo špeciálne. Napájací kábel je ukončený dvoma 2 mm (female) konektormi. Podrobný popis

64,90 €
Dočasne nedostupné
 • Diskrétny
  nákup

 • 10 000+ hračiek
  skladom

 • Doprava zadarmo
  od 59 €

 • Garancia
  spokojnosti

Elektrostimulačný kolík Mystim Tristan
Mystim

Elektrostimulačný kolík Mystim Tristan

sonda pre elektrosex 7,4 x 2,8 cm

64,90 €
Dočasne nedostupné

Popis

Mystim Tristan je ergonomicky navrhnutá análna a vaginálna sonda pre elektrosex. Vďaka použitej kombinácii chirurgickej ocele a plastu je kolík veľmi ľahký a drží na svojom mieste, aj keď sa jeho používateľ hýbe alebo chodí. Oceľové kontaktné plôšky sú veľké, takže sa elektrické impulzy prenášajú veľmi rovnomerne. Zmyselné šteklenie a rytmické pulzovanie si môžete vychutnávať po celé hodiny, alebo môžu rýchlo viesť k nečakaným orgazmom. Celková dĺžka 7,4 cm, použiteľná dĺžka 6,6 cm, priemer 2,8 cm. Napájací kábel je ukončený dvoma 2 mm (female) konektormi.

Parametre

EAN 4260152463207
Značka Mystim
Elektrosex – konektor 2 mm konektor (banánik)
Elektrosex – typ elektróda (bipolárna)
Farba biela
Materiál ABS plast
Odporúčané lubrikanty na vodnej báze
Odvaha užívateľa (1–10) 😈 4
Originálny názov Mystim Tristan
Rozmer – dĺžka celková (cm) 7.4
Rozmer – dĺžka použiteľná (cm) 6.6
Rozmer – priemer maximálne (cm) 2.8
Štítky elektrosex
Vibrácie nie
Hmotnosť (g) 70
Slave4master chat

Produkty poznáme ako vlastné topánky. Radi poradíme

Od pondelka do soboty 9:00–19:00 volajte +421 222 205 937 alebo napíšte na chat.

Otvoriť chat

Mystim

Značka Mystim sa zrodila pred mnohými rokmi zo spoločnosti vyvíjajúcej elektrostimulačné prístroje na lekárske účely. Vďaka takto získaným skúsenostiam sa jej výrobky vyznačujú sofistikovanými lekárskymi technológiami a dokonalou ergonómiou, čím zaisťujú prirodzenú stimuláciu na tých správnych miestach. Zároveň si spoločnosť Mystim zakladá na jednoduchom a veľmi elegantnom dizajne. Každý výrobok je ručne kontrolovaný, hliníkové výrobky sú dokonca ručne leštené. Pestrý výber elektrostimulačných hračiek na vysokej technickej úrovni vám poskytuje spústy možností, z ktorých si môžete s dôverou vybrať prave tie, ktoré vás oslovujú. Či už si teda prehlbujete zážitky pri masturbácii, pridávate iskru predohre či dráždite svojho partnera, produkty spoločnosti Mystim vám ponúkajú možnosť robiť všetko práve tak, ako sa vám to páči najviac.
Všetky produkty značky Mystim