Registrácia
Menu
Úvod BDSM Elektrosex Elektródy Slučky ElectraStim Prestige ElectraLoops červené

Slučky ElectraStim Prestige ElectraLoops červené

dve unipolárne elektródy na penis a semenníky

Kód: 200886

Gumové slučky s masívnym dizajnovým hliníkovým posuvníkom červenej farby si vychutnáte v širokej škále elektro-stimulácie behom masturbácie, predohry či sexu. Nastaviteľná veľkosť obvodu pohodlne padne na každý penis. Dve unipolárne elektródy, každá s jedným 2mm konektorom. Neobsahujú ftaláty. Podrobný popis

Nezabudnite, k produktu budete potrebovať

57,00 €
Viac než 5 ks skladom
Doručíme 25. 9. 2023 po celej SR
 • Diskrétny
  nákup

 • 10 000+ hračiek
  skladom

 • Doprava zadarmo
  od 59 €

 • Garancia
  spokojnosti

Zákazníci s týmto produktom kupujú

Slučky ElectraStim Prestige ElectraLoops červené
ElectraStim

Slučky ElectraStim Prestige ElectraLoops červené

dve unipolárne elektródy na penis a semenníky

57,00 €
Viac než 5 ks skladom
Doručíme 25. 9. 2023 po celej SR

Popis

Rozšírte svoje potešenie o elektrizujúce vzrušenie prechádzajúce celým telom pomocou slučiek ElectraStim Prestige ElectraLoops. Vyrobené sú z pevnej vodivej gumy, ktorá spoločne s hliníkovým posuvníkom zaručí silný stisk pre tvrdšiu a dlhšie trvajúcu erekciu. Po pripojení k ElectraStim stimulátoru budú slučky prenášať jemné elektrické impulzy priamo do nervových zakončení na vašom penise a vy ucítite silno vzrušujúce chvenie a pulzovanie podľa zvoleného stimulačného programu.

Nasaďte si slučky na ktorúkoľvek časť penisu alebo za semenníky a zvýšte sexuálne potešenie pri masturbácií, predohre alebo behom sexu. Experimentujte s miestami kde si elektródy umiestite, aby ste zistili čo vám najviac vyhovuje – napríklad jedna slučka za žaluďom a druhá na koreni penisu vás bude stimulovať natoľko, že k dosiahnutiu orgazmu už nebudete potrebovať žiadny dotyk navyše.

Úplne celú dimenziu elektro-stimulácie môžete zažívať aj s partnerom, nakoľko slučky samostatne sú unipolárne, dajú sa kombinovať s inými elektródami (samolepky, dildá, kolíky a veľa ďalších), tak aby bol obvod uzatvorený a stimuláciu ste pocítili obaja. Stačí keď si každý z vás na telo umiestni jednu elektródu a vzrušenie nepocítite iba v mieste hračky, ale všade kde sa svojho milenca dotknete.

Tieto slučky sú dve unipolárne elektródy pre vonkajšiu stimuláciu a každá je vybavená jednou 2mm dierkou. K aktivácii e-stim pólov je nutné slučky pripojiť k ElectraStim stimulátoru (napájaciemu zdroju), ktorý sa predáva samostatne. Balenie obsahuje dve slučky Prestige ElectraLoops a textilné vrecko na ich skladovanie.

ElectraStim Prestige ElectraLoops sú vyrobené z elektricky vodivej 6,5 mm hrubej gumy a ich obvod sa dá nastaviť až na 60 mm. Hliníkové posuvníky majú anodickú povrchovú úpravu, vďaka čomu sú mimoriadne odolné a hlavne nevedú elektrický prúd – vzrušujúca stimulácia prechádza iba gumovými časťami slučiek. Pre zlepšenie vodivých vlastností používajte s lubrikačnými gélmi na vodnej báze.

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ zbierame zákaznícke recenzie, ktoré tu už čoskoro uvidíte…

Parametre

Kód EM3156
EAN 609224032103
Značka ElectraStim
Elektrosex – konektor 2 mm konektor (banánik)
Elektrosex – typ elektróda (unipolárna), elektróda (bipolárna)
Farba červená
Odvaha užívateľa (1–10) 😈 6
Originálny názov ElectraStim EM3156 Prestige ElectraLoops Adjustable Cock Rings
Štítky elektrosex
Hmotnosť (g) 94
Slave4master chat

Produkty poznáme ako vlastné topánky. Radi poradíme

Od pondelka do soboty 9:00–19:00 volajte +421 650 822 265 alebo napíšte na chat.

Otvoriť chat

Podobné produkty