Registrácia
Menu
Úvod BDSM Elektrosex Elektródy Stimulátor prostaty Mystim Big Bend-it!

Stimulátor prostaty Mystim Big Bend-it!

silikónový stimulátor prostaty pre elektrosex 23 x 2,8–4,1 cm

Kód: 150071

Spoznajte úplne novú dimenziu stimulácie prostaty! Čierny ohybný análny kolík s tromi výstupkami, ktorý po pripojení k zdroju bude slúžiť ako bipolárny stimulátor prostaty pre elektrosex. Vyrobený z toho najkvalitnejšieho silikónu so špeciálnou technológiou Flex & Stay, vďaka ktorej po ohnutí drží daný tvar. Celková dĺžka 23 cm, použiteľná dĺžka 18 cm, priemer najmenšieho rozšírenia 2,8 cm, priemer najväčšieho rozšírenia 4,1 cm. Podrobný popis

Nezabudnite, k produktu budete potrebovať

75,90 €
Posledný kus skladom
Doručíme zajtra po celej SR
 • Diskrétny
  nákup

 • 10 000+ hračiek
  skladom

 • Doprava zadarmo
  od 59 €

 • Garancia
  spokojnosti

Stimulátor prostaty Mystim Big Bend-it!
Mystim

Stimulátor prostaty Mystim Big Bend-it!

silikónový stimulátor prostaty pre elektrosex 23 x 2,8–4,1 cm

75,90 €
Posledný kus skladom
Doručíme zajtra po celej SR

Popis

Mystim Big Bend-it! je čierny silikónový stimulátor prostaty pre elektrosex. Má tri rôzne široká rozšírenia, vďaka ktorým môžete postupne vyskúšať, ako hlboký zásun zvládnete. Na konci má praktické držadlo, aby ste ho mohli nasmerovať priamo na prostatu. Vďaka špeciálnej technológii Flex & Stay môžete Big Bend-it! ohnúť podľa svojich predstáv a on bude držať tvar. Celková dĺžka 23 cm, použiteľná dĺžka 18 cm, priemer najmenšieho rozšírenia 2,8 cm, priemer najväčšieho rozšírenia 4,1 cm.

Bipolárna hračka pre elektrosex sa z tohto stimulátora prostaty stane pripojením k napájaciemu zdroju cez dva 2 mm (female) konektory. Vyrobené z najkvalitnejšieho čierneho silikónu, čo je veľmi pevný a odolný materiál. Odporúčame používať so špeciálnym lubrikantom pre elektrosex alebo lubrikačným gélom na vodnej báze.

Parametre

Kód 672015
EAN 4260152464655
Značka Mystim
Elektrosex – konektor 2 mm konektor (banánik)
Elektrosex – typ elektróda (bipolárna)
Farba čierna
Materiál silikón
Odporúčané lubrikanty na vodnej báze
Odvaha užívateľa (1–10) 😈 5
Originálny názov Mystim Big Bend-it
Rozmer – dĺžka celková (cm) 23
Rozmer – dĺžka použiteľná (cm) 18
Rozmer – priemer maximálne (cm) 4.1
Štítky elektrosex
Vibrácie nie
Hmotnosť (g) 268
Slave4master chat

Produkty poznáme ako vlastné topánky. Radi poradíme

Od pondelka do soboty 9:00–19:00 volajte +421 222 205 937 alebo napíšte na chat.

Otvoriť chat

Mystim

Značka Mystim sa zrodila pred mnohými rokmi zo spoločnosti vyvíjajúcej elektrostimulačné prístroje na lekárske účely. Vďaka takto získaným skúsenostiam sa jej výrobky vyznačujú sofistikovanými lekárskymi technológiami a dokonalou ergonómiou, čím zaisťujú prirodzenú stimuláciu na tých správnych miestach. Zároveň si spoločnosť Mystim zakladá na jednoduchom a veľmi elegantnom dizajne. Každý výrobok je ručne kontrolovaný, hliníkové výrobky sú dokonca ručne leštené. Pestrý výber elektrostimulačných hračiek na vysokej technickej úrovni vám poskytuje spústy možností, z ktorých si môžete s dôverou vybrať prave tie, ktoré vás oslovujú. Či už si teda prehlbujete zážitky pri masturbácii, pridávate iskru predohre či dráždite svojho partnera, produkty spoločnosti Mystim vám ponúkajú možnosť robiť všetko práve tak, ako sa vám to páči najviac.
Všetky produkty značky Mystim