Registrácia
Menu
Úvod BDSM Elektrosex Elektródy Stimulátor žaluďa Mystim Pearly Pete

Stimulátor žaluďa Mystim Pearly Pete

bipolárna elektróda pre stimuláciu penisu

Kód: 150774

Bipolárny stimulátor penisu s tromi pozlátenými guličkami pozdĺž oblúka nad žaluďom, ktoré sústreďujú elektrické impulzy a poskytujú tak veľmi intenzívnu stimuláciu. Elektróda je vyrobená z vodivého 100% silikónu lekárskej kvality a má úplne prispôsobiteľnú veľkosť. Podrobný popis

Nezabudnite, k produktu budete potrebovať

63,90 €
Dočasne nedostupné
 • Diskrétny
  nákup

 • 10 000+ hračiek
  skladom

 • Doprava zadarmo
  od 59 €

 • Garancia
  spokojnosti

Stimulátor žaluďa Mystim Pearly Pete
Mystim

Stimulátor žaluďa Mystim Pearly Pete

bipolárna elektróda pre stimuláciu penisu

63,90 €
Dočasne nedostupné

Popis

Mystim Pearly Pete je stimulátor žaluďa penisu pre elektrosex s tromi posuvnými zameriavacími pozlátenými guličkami, ktoré vytvárajú skvelú sústredenú chvejivú či pulznú stimuláciu. Jedná sa o bipolárnu elektródu, ktorú možno pripojiť k zdroju pomocou Mystim kábla. Pearly Pete je vyrobený z vodivého lekárskeho platinum silikónu, ktorý zabezpečuje rovnomerné vedenie prúdu a jednoduché čistenie. Rozmery elektródy sú úplne nastaviteľné. Spoločne s jedným Mystim káblom je všetko zabalené v elegantnej kovovej krabičke.

Parametre

Kód 672042
EAN 4260152465867
Značka Mystim
Elektrosex – konektor ElectraStim/Mystim plug
Elektrosex – typ elektróda (bipolárna)
Farba čierna
Materiál silikón
Odporúčané lubrikanty na vodnej báze
Odvaha užívateľa (1–10) 😈 5
Originálny názov Mystim Pearly Pete
Štítky elektrosex
Vibrácie nie
Hmotnosť (g) 190
Slave4master chat

Produkty poznáme ako vlastné topánky. Radi poradíme

Od pondelka do soboty 9:00–19:00 volajte +421 222 205 937 alebo napíšte na chat.

Otvoriť chat

Mystim

Značka Mystim sa zrodila pred mnohými rokmi zo spoločnosti vyvíjajúcej elektrostimulačné prístroje na lekárske účely. Vďaka takto získaným skúsenostiam sa jej výrobky vyznačujú sofistikovanými lekárskymi technológiami a dokonalou ergonómiou, čím zaisťujú prirodzenú stimuláciu na tých správnych miestach. Zároveň si spoločnosť Mystim zakladá na jednoduchom a veľmi elegantnom dizajne. Každý výrobok je ručne kontrolovaný, hliníkové výrobky sú dokonca ručne leštené. Pestrý výber elektrostimulačných hračiek na vysokej technickej úrovni vám poskytuje spústy možností, z ktorých si môžete s dôverou vybrať prave tie, ktoré vás oslovujú. Či už si teda prehlbujete zážitky pri masturbácii, pridávate iskru predohre či dráždite svojho partnera, produkty spoločnosti Mystim vám ponúkajú možnosť robiť všetko práve tak, ako sa vám to páči najviac.
Všetky produkty značky Mystim