Registrácia
Menu
Úvod BDSM Elektrosex Zdroje pre elektrostimuláciu Napájací zdroj Mystim Tension Lover

Napájací zdroj Mystim Tension Lover

2kanálový napájací zdroj pre elektrosex

Kód:  140939

Digitálny napájací zdroj pre elektrosex s dvoma samostatnými kanálmi. Oddelený výber úrovne intenzity, výber frekvencie a dĺžky impulzov vám dáva možnosť nastavenia veľkého množstva kombinácií. Ak nemáte práve chuť všetko nastavovať, je pre vás pripravených 7 rôznych programov. Vstupy pre káble sú Mystim round (female) konektory. Podrobný popis

149,90 €
Dočasne nedostupné
 • Diskrétny
  nákup

 • 10 000+ hračiek
  skladom

 • Doprava zadarmo
  od 59 €

 • Garancia
  spokojnosti

Napájací zdroj Mystim Tension Lover
Mystim

Napájací zdroj Mystim Tension Lover

2kanálový napájací zdroj pre elektrosex

149,90 €
Dočasne nedostupné

Popis

Mystim Tension Lover je dômyselný, ľahko ovládateľný napájací zdroj pre elektrosex so 7 predvolenými programami. Zdroj má 2 oddelené kanály, do každého z nich je možné pomocou Mystim kábla pripojiť jednu bipolárnu alebo dve unipolárne elektródy.

Na zdroji je po odsunutí krytu možné regulovať „Width“ – dĺžku elektrických impulzov, „Rate“ pre nastavenie frekvencie, „Mode“ pre voľbu jedného zo 7 predvolených programov a „Time“ pre nastavenie dĺžky stimulácie v rozmedzí 10–60 minút. Na hornej strane je ďalej nastaviteľná intenzita zvlášť pre každý kanál. Tú je možné kedykoľvek zmeniť na jeden z 8 stupňov. Hore sa nachádzajú tiež špeciálne Mystim round (female) vstupy pre pripojenie elektród do kanálov pomocou Mystim káblov.

Zdroj má veľký displej, vďaka tomu z neho možno perfektne čítať v každom okamihu. Zároveň je ľahký a na zadnej strane má sponu umožňujúcu pripnutie napríklad k opasku. Zariadenie je napájané jednou 9V batériou.

Okrem zdroja je súčasťou balenia 2x Mystim kábel, 4x priľnavá elektróda 4 x 4 cm, 1x 9V batéria a manuál, všetko je uzavreté do elegantného čierneho plastového kufríka.

Parametre

Kód 140939
Značka Mystim
Elektrosex – konektor ElectraStim/Mystim plug
Elektrosex – typ napájací zdroj
Farba čierna
Napájanie batérie (9V)
Odvaha užívateľa (1–10) 😈 7
Originálny názov Mystim Tension Lover E-Stim Unit
Štítky elektrosex
Hmotnosť (g) 708
EAN 4260152460008
Slave4master chat

Produkty poznáme ako vlastné topánky. Radi poradíme

Od pondelka do soboty 9:00–19:00 volajte +421 222 205 937 alebo napíšte na chat.

Otvoriť chat

Podobné produkty

Mystim

Značka Mystim sa zrodila pred mnohými rokmi zo spoločnosti vyvíjajúcej elektrostimulačné prístroje na lekárske účely. Vďaka takto získaným skúsenostiam sa jej výrobky vyznačujú sofistikovanými lekárskymi technológiami a dokonalou ergonómiou, čím zaisťujú prirodzenú stimuláciu na tých správnych miestach. Zároveň si spoločnosť Mystim zakladá na jednoduchom a veľmi elegantnom dizajne. Každý výrobok je ručne kontrolovaný, hliníkové výrobky sú dokonca ručne leštené. Pestrý výber elektrostimulačných hračiek na vysokej technickej úrovni vám poskytuje spústy možností, z ktorých si môžete s dôverou vybrať prave tie, ktoré vás oslovujú. Či už si teda prehlbujete zážitky pri masturbácii, pridávate iskru predohre či dráždite svojho partnera, produkty spoločnosti Mystim vám ponúkajú možnosť robiť všetko práve tak, ako sa vám to páči najviac.
Všetky produkty značky Mystim